تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

صدور مقررات جدید تایلند در مورد ارزهای دیجیتال

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) مقررات جدیدی را در مورد ارزهای دیجیتال تحت نگهبانی صادر کرده است. رگولاتور توضیح داد، شرکت‌هایی که خدمات نگهداری رمزارز را ارائه می‌دهند، اکنون ملزم به ایجاد یک سیستم مدیریت کیف پول دیجیتال برای تطبیق با نگهداری کارآمد دارایی‌ها و کلیدهای دیجیتال و اطمینان از ایمنی دارایی‌های مشتریان […]

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) مقررات جدیدی را در مورد ارزهای دیجیتال تحت نگهبانی صادر کرده است. رگولاتور توضیح داد، شرکت‌هایی که خدمات نگهداری رمزارز را ارائه می‌دهند، اکنون ملزم به ایجاد یک سیستم مدیریت کیف پول دیجیتال برای تطبیق با نگهداری کارآمد دارایی‌ها و کلیدهای دیجیتال و اطمینان از ایمنی دارایی‌های مشتریان هستند.
 
قوانین جدید کریپتویی SEC تایلند
کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) روز سه‌شنبه اعلام کرد که قوانین جدیدی را در مورد مدیریت کیف پول‌های دیجیتال برای نگهداری دارایی‌ها و کلیدهای دیجیتال صادر کرده است. مقررات جدید از ۱۶ ژانویه اجرایی شد.
 
SEC تایلند توضیح داد مشاغلی که خدمات نگهداری از دارایی‌های دیجیتالی مشتریان را ارائه می‌دهند باید:
یک سیستم مدیریت کیف پول دیجیتالی را برای نگهداری کارآمد دارایی‌ها و کلیدهای دیجیتال و اطمینان از ایمنی دارایی‌های مشتریان ایجاد کنند.
 
SEC اشاره کرد:
آنها همچنین باید یک سیاست و دستورالعمل برای مدیریت کیف پول‌ها و کلیدهای دیجیتال و همچنین ارتباطات برای شفاف‌سازی چنین خط‌مشی، برنامه‌های اقدام و رویه‌ها، نظارت بر کار و کنترل داخلی برای اطمینان از انطباق با این خط‌مشی، داشته باشند.
 

رگولاتور تصریح کرد که کسب‌وکارها علاوه بر این ملزم به ایجاد سیاست و رویه‌هایی برای طراحی، توسعه و مدیریت کیف پول‌های دیجیتال و همچنین ایجاد، نگهداری و دسترسی به کلیدها یا سایر اطلاعات مرتبط به طور مناسب و ایمن هستند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در تایلند

 

 SEC تایلندی توضیح داد علاوه بر این، ارائه‌دهندگان خدمات نگهداری رمزارز باید در صورت وقوع هر رویدادی که ممکن است بر سیستم مدیریت کیف پول‌ها و کلیدهای دیجیتال تأثیر بگذارد، یک برنامه اضطراری ایجاد کنند. این شامل طرح‌ریزی و آزمایش رویه‌های اقدام، تعیین افراد مسئول و گزارش رویداد است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید