تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

صرافی جدید Three Arrows Capital

بر اساس گزارش‌ها، بنیانگذاران صندوق تامینی کریپتو که اکنون منحل شده، Three Arrows Capital (3AC)، به دنبال جمع‌آوری ۲۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی یک صرافی جدید ارز دیجیتال به نام GTX هستند. این درخواست برای سرمایه جدید پس از احضار بنیانگذاران ۳AC، سو ژو و کایل دیویس از طریق پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر […]

بر اساس گزارش‌ها، بنیانگذاران صندوق تامینی کریپتو که اکنون منحل شده، Three Arrows Capital (3AC)، به دنبال جمع‌آوری ۲۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی یک صرافی جدید ارز دیجیتال به نام GTX هستند. این درخواست برای سرمایه جدید پس از احضار بنیانگذاران ۳AC، سو ژو و کایل دیویس از طریق پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر صورت گرفت.
 
بنیانگذاران Three Arrows Capital به دنبال سرمایه‌گذاری جدید برای صرافی GTX هستند
انبوهی از گزارش‌ها و اسکرین‌شات‌ها از یک فروشگاه و وب‌سایت ادعایی وجود دارد که ادعا می‌کند دو بنیانگذار ۳AC، سو ژو و کایل دیویس، تلاش می‌کنند ۲۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران جمع‌آوری کنند. آنها ظاهراً می‌خواهند یک صرافی جدید به نام GTX راه‌اندازی کنند. صندوق تامینی کریپتو Three Arrows Capital در هفته اول ژوئیه ۲۰۲۲ برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۵ اقدام کرد.
 

گفته می شود که مدیران تصفیه شرکت در برقراری ارتباط با این دو بنیانگذار مشکل داشته اند. ژو و دیویس اخیراً از طریق توییتر احضاریه دریافت کردند. علاوه بر این، گزارش‌ها نشان می‌دهند که ۳AC ظاهراً به دلیل نقض قانونی احتمالی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در حال بررسی است.

 

علاوه بر ژو و دیویس، دو مدیر کوین فلکس، مارک لمب و سودو آروموگام نیز به عنوان بخشی از تیم جدید ذکر شده اند. کوین فلکس نیز مانند Three Arrows Capital از مشکلات مالی رنج می‌برد و در اوت گذشته برای خدمات بازسازی در سیشل درخواست داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید