تاریخ: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

صنعت dApp با وجود زمستان کریپتو رشد می‌کند

زمستان کریپتو حداقل به یک صنعت آسیبی وارد نکرده است.   رشد صنعت dApp بازار ارزهای دیجیتال با یکی از وحشیانه‌ترین زمستان‌های کریپتویی خود مواجه است که با کاهش مداوم قیمت دارایی‌های دیجیتال و شکست شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال و همچنین موارد برجسته هک و سرقت مشخص شده است.   با این وجود، گزارش اخیر […]

زمستان کریپتو حداقل به یک صنعت آسیبی وارد نکرده است.
 
رشد صنعت dApp
بازار ارزهای دیجیتال با یکی از وحشیانه‌ترین زمستان‌های کریپتویی خود مواجه است که با کاهش مداوم قیمت دارایی‌های دیجیتال و شکست شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال و همچنین موارد برجسته هک و سرقت مشخص شده است.
 

با این وجود، گزارش اخیر از داده‌های بلاکچین و شرکت تحلیلی DappRadar نشان می‌دهد که صنعت ممکن است در چنین وضعیت تیره‌ای قرار نگیرد، زیرا انعطاف‌پذیری و بلوغ قابل‌توجهی در میان زمستان کریپتو نشان داده است.

 

بر اساس گزارش صنعت ۲۰۲۲ DappRadar، استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) با وجود شرایط نزولی بازار به شدت افزایش یافته است.

 

بیشتر بدانید: dApp چیست؟

 

صنعت dApp شاهد افزایش ۵۰ درصدی سال به سال در کیف پول‌های فعال منحصربه‌فرد روزانه خود (dUAW) بود که از ۱.۵۸ میلیون در سال ۲۰۲۱ به ۲.۳۷ میلیون در سال ۲۰۲۲ رسید. این رشد را می‌توان به افزایش پذیرش در بین مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها نسبت داد، به عنوان افزایش علاقه سرمایه‌گذار.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید