تاریخ: ۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
1

ضرر بالای سکه‌های حفظ حریم خصوصی

۱۲ ماه گذشته برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال سخت بوده است، زیرا زمستان کریپتو باعث شده تا ارزش زیادی از این اقتصاد پرهیاهو خارج شود. به عنوان مثال، اقتصاد سکه حریم خصوصی بیش از ۵۵ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافت زیرا از ۱۱.۷ میلیارد دلار در ژانویه ۲۰۲۲ به ۵.۲۲ میلیارد دلار فعلی کاهش […]

۱۲ ماه گذشته برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال سخت بوده است، زیرا زمستان کریپتو باعث شده تا ارزش زیادی از این اقتصاد پرهیاهو خارج شود. به عنوان مثال، اقتصاد سکه حریم خصوصی بیش از ۵۵ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافت زیرا از ۱۱.۷ میلیارد دلار در ژانویه ۲۰۲۲ به ۵.۲۲ میلیارد دلار فعلی کاهش یافت.
 
اقتصاد سکه‌های حریم خصوصی در برابر دلار ۵۵ درصد ضرر کرد، اتحادیه اروپا به دنبال ممنوعیت سکه‌های حریم خصوصی است
در مورد سکه‌های حریم خصوصی مانند گذشته صحبت نمی‌شود. این روزها، هیاهو و بحث‌های پیرامون امور مالی غیرمتمرکز (defi) و توکن‌های غیرمثلی (NFT)، سکه‌های حریم خصوصی را تحت الشعاع قرار داده است.
 

علاوه بر این، طی ۱۲ ماه گذشته، اقتصاد سکه حریم خصوصی از ۱۱.۷ میلیارد دلار به ۵.۲۲ میلیارد دلار امروزی کاهش یافته است. ژانویه گذشته، دو توکن برتر حریم خصوصی شامل مونرو (XMR) و zcash (ZEC) بود.

 

در آن زمان، مونرو بزرگترین سکه حفظ حریم خصوصی از نظر ارزش بازار بود و هنوز هم هست. در ژانویه ۲۰۲۲، قیمت XMR حدود ۲۰۲.۹۷ دلار به ازای هر واحد بود و ارزش بازار آن در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ حدود ۳.۶۶ میلیارد دلار بود.

 

امروز XMR در حال مبادله با حدود ۱۴۲.۳۵ دلار به ازای هر سکه است و ارزش کل بازار آن حدود ۲.۵۸ میلیارد دلار است. Zcash دومین ارزش بازار سکه حریم خصوصی را در سال جاری دارد و در ژانویه حدود ۱.۵۳ میلیارد دلار بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید