تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

ضرر ۱۱.۵ میلیون دلاری لیکوییدیتورهای Alameda

بر اساس گزارش‌ها، لیکوییدیتورهای شرکت تجاری ورشکسته سم بنکمن فراید، آلامدا ریسرچ، از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۱ میلیون دلار به دلیل لیکویید شدن‌های پی در پی متحمل ضرر شده‌اند. به گفته Arkham Intelligence، لیکوییدیتورهای Alameda می‌توانستند از ضرر ۴ میلیون دلاری جلوگیری کنند.   ضررهای لیکوییدیتورهای Alameda بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل […]

بر اساس گزارش‌ها، لیکوییدیتورهای شرکت تجاری ورشکسته سم بنکمن فراید، آلامدا ریسرچ، از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۱ میلیون دلار به دلیل لیکویید شدن‌های پی در پی متحمل ضرر شده‌اند. به گفته Arkham Intelligence، لیکوییدیتورهای Alameda می‌توانستند از ضرر ۴ میلیون دلاری جلوگیری کنند.
 
ضررهای لیکوییدیتورهای Alameda
بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین Arkham Intelligence، شرکت Alameda مبلغ ۱۱.۵ میلیون دلار در لیکویید شدن‌ها از دست داد، با ضرر ۴.۸۵ میلیون دلاری و ضرر قابل پیشگیری بیش از ۴ میلیون دلار.
 
طی دو هفته گذشته که تحت کنترل Liquidator بود، حساب، زیان‌های قابل توجهی متحمل شد:
بزرگترین لیکویید واحد: ۴.۸۵ میلیون دلار
کل مبلغ لیکویید شده: ۱۱.۵ میلیون دلار
ضررهای قابل پیشگیری: ۴ میلیون دلار
 

در یک سری توییت در روز دوشنبه، Arkham گفت که Alameda متحمل ضرر هنگفتی در پروتکل وام دهی مالی غیرمتمرکز (DeFi) AAVE شده است، پس از اینکه این شرکت ۷ میلیون دلار استیبل کوین USDC و ۴ میلیون دلار DAI را از پلتفرم در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲ به Optimism منتقل کرد.

 

پلتفرم بلاکچین توضیح داد که حرکت دارایی‌ها ۳۰ ساعت پس از اینکه لیکوییدیتورها شروع به انتقال وجوه از کیف پول Alameda به دنبال حمله به شبکه اصلی آن کردند، آغاز شد. طبق این توییت‌ها، جایه‌جایی دارایی‌ها از موقعیت فعال AAVE به Optimism موقعیت شرکت را در معرض خطر انحلال بسیار خطرناکی قرار می‌دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید