تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

علاقه به NFTها در سال ۲۰۲۲ کاهش یافت

مانند بسیاری از پروژه‌های کریپتویی در سال جاری، توکن‌های غیرمثلی (NFT) درد زمستان کریپتوی ۲۰۲۲ را احساس کردند زیرا فروش بسیار کاهش یافته است و ارزش NFT‌های تراشه آبی کاهش یافته است. به عنوان مثال، در ماه گذشته، تقریباً ۵۳۴ میلیون دلار فروش NFT در مقایسه با ۲.۷۷ میلیارد دلار فروش NFT در دسامبر ۲۰۲۱ […]

مانند بسیاری از پروژه‌های کریپتویی در سال جاری، توکن‌های غیرمثلی (NFT) درد زمستان کریپتوی ۲۰۲۲ را احساس کردند زیرا فروش بسیار کاهش یافته است و ارزش NFT‌های تراشه آبی کاهش یافته است. به عنوان مثال، در ماه گذشته، تقریباً ۵۳۴ میلیون دلار فروش NFT در مقایسه با ۲.۷۷ میلیارد دلار فروش NFT در دسامبر ۲۰۲۱ وجود داشت.
 
صنعت NFT در سال ۲۰۲۲ پیشرفت می‌کند ولی فروش و جستجوهای گوگل به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد
سال ۲۰۲۲ با دارندگان توکن غیرمثلی (NFT) مهربان نبوده است و آمار نشان می‌دهد که علاقه به این موضوع در سال جاری بسیار کاهش یافته است. داده‌های Google Trends (GT) نشان می‌دهد که جستجوی عبارت NFT در هفته ۲۶ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۱ ژانویه ۲۰۲۲ حدود ۵۲ امتیاز داشته است. این عبارت همچنین به بالاترین امتیاز ۱۰۰ در ۱۶ ژانویه تا ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲ رسیده است.
 

با این حال، امروز، برای هفته ۱۸ دسامبر تا ۲۴ دسامبر ۲۰۲۲، جستجوی عبارت NFT حدود ۱۶ امتیاز دارد. طبق داده‌های GT که از حدود ۴ دسامبر ۲۰۲۲ آغاز شده است، اخیراً علاقه کمی به NFTها بازگشته است. داده‌های GT نشان می‌دهد که امروزه بیشترین علاقه‌مندی به NFTها چین است و پس از آن هنگ کنگ، سنگاپور، نیجریه و تایوان قرار دارند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید