تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

عملکرد ضعیف فورک‌های اثبات کار اتریوم

پس از انتقال از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS)، جامعه اتریوم شاهد عرضه دو فورک جدید PoW اتریوم بود، ethereumpow و ethereumfair. در چهار ماه گذشته، ارزش هر دو سکه ۹۴.۸ درصد و ۹۸.۴ درصد کاهش یافته است.   فورک‌های PoW اتریوم Ethereumpow و Ethereumfair پس از راه‌اندازی، ارزش قابل توجهی از دست […]

پس از انتقال از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS)، جامعه اتریوم شاهد عرضه دو فورک جدید PoW اتریوم بود، ethereumpow و ethereumfair. در چهار ماه گذشته، ارزش هر دو سکه ۹۴.۸ درصد و ۹۸.۴ درصد کاهش یافته است.
 
فورک‌های PoW اتریوم Ethereumpow و Ethereumfair پس از راه‌اندازی، ارزش قابل توجهی از دست می‌دهند
از زمان عرضه در سپتامبر ۲۰۲۲، دو فورک اتریوم تازه معرفی شده که از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) استفاده می‌کنند، ارزش قابل توجهی از دست داده اند. خود اتریوم در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ از PoW به اثبات سهام (PoS) تبدیل شد که با نام ادغام شناخته می‌شود. از آن زمان، ارزش اتریوم ۲۵.۶۲ درصد کاهش یافته است و از ۱,۶۳۵ دلار به ازای هر سکه به ۱,۲۱۶ دلار کاهش یافته است.
 

دو فورکی که پس از انتقال اتریوم به PoS انجام شد، عملکرد ضعیفی داشتند و از آن زمان ۹۴.۸٪ تا ۹۸.۴٪ از ارزش خود را از دست دادند. Ethereumpow (ETHW) در حال حاضر با قیمت ۳.۰۸ دلار به ازای هر واحد معامله می‌شود که از بالاترین قیمت خود در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۲۲، یعنی ۵۸.۵۴ دلار، کاهش یافته است. قیمت ETHW قبل از شروع زنجیره محاسبه شد، زیرا برخی از صرافی‌ها بازارهای IOU را قبل از فورک ارائه می‌کردند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید