تاریخ: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۸

فانتوم و هوبی‌توکن، پیشتاز ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر

امروز چهارشنبه ۹ آذر، بازار کریپتو سبزپوش است. هوبی‌توکن به عملکرد خوب خود ادامه می‌دهد، ولی امروز فانتوم عملکرد بهتری از خود نشان داده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، بازار ارزهای دیجیتال در صبح روز چهارشنبه، ۳۰ نوامبر (۹ آذر)، سبزپوش است. بیش‌تر ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار تا لحظه‌ی نگارش این مطلب، عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌اند. بیت کوین (BTC)، پادشاه کریپتو، هم‌اکنون با ۲.۵۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶,۸۷۵ دلار معامله می‌شود. ارزش این ارز دیجیتال نسبت به یک هفته‌ی گذشته ۲.۲۸ درصد افزایش یافته است. ارز دیجیتال شماره‌ی دو بازار، اتریوم (ETH) تاکنون عملکرد بهتری داشته است. محبوب‌ترین التکوین بازار نسبت به روز گذشته ۵.۶۹ درصد افزایش یافته و هم‌اکنون با قیمت ۱,۲۶۸ دلار معامله می‌شود.

ولی میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، فانتوم (FTM) تا این لحظه توانسته است بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد. این التکوین هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۹:۰۰ روز چهارشنبه ۹ آذر – با ۱۱.۳۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۲۴۰۳ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار فانتوم نیز هم‌اکنون با ۱۱.۳۹ درصد افزایش به ۶۱۱,۱۷۷,۳۷۷ دلار رسیده است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی این التکوین نیز در حال حاضر ۱۰.۱۷ درصد افزایش یافته و ۱۹۲,۹۸۶,۴۳۶ دلار است.

ارزش فانتوم با افزایش ۱۱ درصدی قیمت آن تا این لحظه، در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین و اتریوم، تقویت شده است. ارزش این التکوین در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۸.۳۳ و ۴.۹۵ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هر یک واحد از فانتوم معادل ۰.۰۰۰۰۱۴۲۳ بیت کوین یا ۰.۰۰۰۱۸۹۳ اتریوم ارزش دارد.
در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، فانتوم یک پله بالاتر از جمینی دلار (GUSD) و یک پله پایین‌تر از پنکیک‌سواپ (CAKE) در جایگاه شصت و چهارم قرار دارد.

از طرف دیگر، هوبی توکن (HT) از ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) رشد قابل توجهی را آغاز کرده است. این حرکت صعودی هم‌چنان ادامه دارد. هوبی توکن در حال حاضر، پس از فانتوم، بهترین عملکرد را از خود نشان داده است. این التکوین هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب با ۹.۸۹ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۶.۹۶ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار هوبی توکن نیز هم‌اکنون با ۹.۸۲ درصد افزایش به ۱,۰۷۰,۲۷۶,۶۴۹ دلار رسیده است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی این التکوین نیز در حال حاضر ۳۷.۶۰ درصد افزایش یافته و ۳۳,۶۹۳,۲۴۷ دلار است.

ارزش هوبی توکن با افزایش ۱۰  درصدی قیمت آن تا این لحظه، در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین و اتریوم، تقویت شده است. ارزش این التکوین در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۷.۷۰ و ۴.۳۳ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هر یک واحد از هوبی توکن معادل ۰.۰۰۰۴۱۳۷ بیت کوین یا ۰.۰۰۵۵۰۱ اتریوم ارزش دارد.
در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، هوبی توکن یک پله پایین‌تر از اینترنت کامپیوتر (ICP) و یک پله بالاتر از الروند (EGLD) در جایگاه سی و نهم قرار دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید