تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
1

فدرال رزرو به تمرکز روی رمزارزها ادامه خواهد داد

میشل بومن، رئیس فدرال رزرو، می‌گوید در حالی که فعالیت‌های ارزهای دیجیتال می‌توانند خطرات قابل توجهی ایجاد کنند، فدرال رزرو نمی‌خواهد مانع نوآوری باشد. وی افزود با مهار نوآوری، می‌توانیم رشد را در این فضا به بخش غیربانکی سوق دهیم که منجر به شفافیت بسیار کمتر و ریسک بالقوه ثبات مالی شود.   میشل بومن […]

میشل بومن، رئیس فدرال رزرو، می‌گوید در حالی که فعالیت‌های ارزهای دیجیتال می‌توانند خطرات قابل توجهی ایجاد کنند، فدرال رزرو نمی‌خواهد مانع نوآوری باشد. وی افزود با مهار نوآوری، می‌توانیم رشد را در این فضا به بخش غیربانکی سوق دهیم که منجر به شفافیت بسیار کمتر و ریسک بالقوه ثبات مالی شود.
 
میشل بومن در مورد کریپتو، اقتصاد ایالات متحده و تورم
میشل بومن، یکی از اعضای شورای حکام سیستم فدرال رزرو، روز سه‌شنبه در رویداد Florida Bankers Association Leadership در میامی درباره ارزهای دیجیتال، اقتصاد ایالات متحده و تلاش فدرال رزرو برای کاهش تورم صحبت کرد.
 
رئیس فدرال رزرو در مورد سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX و سایر رویدادهای اخیر در فضای کریپتو گفت:
این رویدادها روشن کرده است که فعالیت‌های ارزهای دیجیتال می‌تواند خطرات قابل‌توجهی برای مصرف‌کنندگان، کسب‌وکارها و احتمالاً سیستم مالی بزرگ‌تر ایجاد کند.
 
بومن با اشاره به اینکه انتظار دارد برخی بانک‌ها به بررسی چگونگی مشارکت در فعالیت‌های مرتبط با رمزارز ادامه دهند، تأکید کرد:
با توجه به خطرات قابل توجهی که ممکن است این فعالیت‌ها ایجاد کند، فدرال رزرو و سایر آژانس‌های بانکی به تمرکز خود در این زمینه ادامه خواهند داد. اما نکته اصلی این است که ما نمی‌خواهیم مانع نوآوری شویم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید