تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

فرن فینی حساب توییتر هال فینی را فعال کرد

تقریباً هفت روز پیش، مالک توییتر، ایلان ماسک، فاش کرد که این پلتفرم رسانه اجتماعی قصد دارد ۱.۵ میلیارد اکانت توییتر را در صورت غیرفعال بودن یا سال‌ها وارد نشدن حساب‌ها پاک کند. پس از این بیانیه، کاربران بیت کوین نگران این شدند که حساب توییتر هال فینی، دانشمند کامپیوتری که اکنون درگذشته است، بسته […]

تقریباً هفت روز پیش، مالک توییتر، ایلان ماسک، فاش کرد که این پلتفرم رسانه اجتماعی قصد دارد ۱.۵ میلیارد اکانت توییتر را در صورت غیرفعال بودن یا سال‌ها وارد نشدن حساب‌ها پاک کند. پس از این بیانیه، کاربران بیت کوین نگران این شدند که حساب توییتر هال فینی، دانشمند کامپیوتری که اکنون درگذشته است، بسته شود. به نظر می‌رسد از آن زمان، فرن فینی، همسر هال فینی، حساب رسانه‌های اجتماعی هال را تصاحب کرده است، به این امید که ماسک حساب همسرش را پاک نکند.
 
فرن فینی کنترل حساب توییتر هال را در اختیار دارد
در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲، جیمسون لوپ، حامی بیت کوین، هشداری در توییتر منتشر کرد و به مردم اطلاع داد که حساب توییتر هال فینی اکنون فعال است.
 
لوپ گفت:
هشدار. شخصی حساب توییتر هال را کنترل کرده است. در نظر بگیرید که ما از قصد مالک جدید اطلاعی نداریم. ممکن است اطلاعات به خطر بیفتد.
 

توییت لوپ پاسخی از حساب توییتر halfin@ دریافت کرد که نشان داد چرا حساب فینی دوباره فعال شده است.

 
اکانت فینی در پاسخ به توییت لوپ در روز جمعه توییت کرد:
من @franfinney هستم. من برای هال توییت می‌کنم (همانطور که @pavlenex فکر می‌کرد) تا از پاکسازی حسابش توسط ایلان جلوگیری کند. فرن فینی، همسر هال، نیز از حساب شخصی خود تأیید کرد پس از اینکه از سال ۲۰۱۰ از این حساب استفاده نشده بود، او کسی بود که این حساب را فعال کرد.
 
فرن فینی به لوپ گفت:
متشکرم، من از نحوه نظارت مردم بر حساب هال قدردانی می‌کنم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید