تاریخ: ۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

فروش اطلاعات مشتریان توییتر در بازار سیاه

اطلاعات تماس خصوصی ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، کوین اولری و مارک کوبان از جمله مواردی هستند که ظاهراً برای فروش هستند.   داده‌های ۴۰۰ میلیون کاربر توییتر در بازار سیاه به فروش می‌رسد بر اساس گزارش‌ها، داده‌های ۴۰۰ میلیون کاربر توییتر شامل ایمیل‌های خصوصی و شماره تلفن‌های مرتبط در بازار سیاه برای فروش گذاشته شده […]

اطلاعات تماس خصوصی ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، کوین اولری و مارک کوبان از جمله مواردی هستند که ظاهراً برای فروش هستند.
 
داده‌های ۴۰۰ میلیون کاربر توییتر در بازار سیاه به فروش می‌رسد
بر اساس گزارش‌ها، داده‌های ۴۰۰ میلیون کاربر توییتر شامل ایمیل‌های خصوصی و شماره تلفن‌های مرتبط در بازار سیاه برای فروش گذاشته شده است.
 

شرکت اطلاعاتی جنایات سایبری هادسون راک در ۲۴ دسامبر از طریق توییتر یک تهدید معتبر را برجسته کرد که در آن فردی ظاهراً یک پایگاه داده خصوصی حاوی اطلاعات تماس ۴۰۰ میلیون حساب کاربری توییتر را می‌فروشد.

 
هادسون راک اظهار داشت:
پایگاه داده خصوصی حاوی مقادیر مخربی از اطلاعات از جمله ایمیل‌ها و شماره تلفن‌های کاربران با سابقه مانند AOC، کوین اولری، ویتالیک بوترین و غیره است.
 

در این پست، هکر ادعا می کند که داده‌ها در اوایل سال ۲۰۲۲ به دلیل آسیب‌پذیری در توییتر و همچنین تلاش برای اخاذی از ایلان ماسک برای خرید داده‌ها یا مواجهه با شکایت‌های GDPR به دست آمده است.

 

هادسون راک گفت اگرچه با توجه به تعداد حساب‌ها نتوانسته است ادعاهای هکر را به طور کامل تأیید کند اما گفت که تأیید مستقل خود داده‌ها مشروع به نظر می‌رسد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید