تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

فروش تسهیلات هلیوس Argo Blockchain

این شرکت همچنین وام دیگری با پشتوانه دارایی دریافت خواهد کرد که از ماشین آلات استخراج خود به عنوان وثیقه استفاده خواهد کرد. یکی از بسیاری از شرکت‌های ماینینگ کریپتو، Argo Blockchain، سعی خواهد کرد با فروش تسهیلات Helios خود به Galaxy Digital مایک نووگراتز از ورشکستگی جلوگیری کند. ارزش این معامله ۶۵ میلیون دلار […]

این شرکت همچنین وام دیگری با پشتوانه دارایی دریافت خواهد کرد که از ماشین آلات استخراج خود به عنوان وثیقه استفاده خواهد کرد. یکی از بسیاری از شرکت‌های ماینینگ کریپتو، Argo Blockchain، سعی خواهد کرد با فروش تسهیلات Helios خود به Galaxy Digital مایک نووگراتز از ورشکستگی جلوگیری کند. ارزش این معامله ۶۵ میلیون دلار خواهد بود و هدف آن کاهش بدهی‌های کلی شرکت است.
 
شرایط معامله با گلکسی دیجیتال
آرگو پیش از این در ۲۸ دسامبر این خبر را اعلام کرد و اطلاع داد که وام‌های دارای پشتوانه دارایی را نیز با وام جدیدی از Galaxy Digital به ارزش ۳۵ میلیون دلار با مدت اولیه ۳۶ ماهه بازپرداخت خواهد کرد. با افزودن فروش هلیوس به مبلغ ۶۵ میلیون دلار، شرکت ماینینگ اعلام کرد که این امر بدهی کلی آن را ۴۱ میلیون دلار کاهش می دهد.
 

انتظار می‌رود معاملات تا پایان روز تکمیل شود. گلکسی همچنین پذیرفته است که میزبان ناوگان Bitmain S19J Pros در هلیوس باشد، در حالی که آرگو مالکیت همه ماشین‌ها را حفظ خواهد کرد. آنها به عنوان وثیقه وام جدید عمل خواهند کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید