تاریخ: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۹:۴۰

فروش ربع سکه با قیمت‌هایی جالب در بورس کالا

فروش ربع‌سکه بورسی درحالی روز گذشته هم ادامه داشت که ۴۰ ربع‌سکه در قیمت ۱۶ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان فروخته شد! آن‌هم درحالی که قیمت ربع‌سکه …فروش ربع‌سکه بورسی درحالی روز گذشته هم ادامه داشت که ۴۰ ربع‌سکه در قیمت ۱۶ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان فروخته شد! آن‌هم درحالی که قیمت ربع‌سکه در بازار آزاد ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود.

در چهارمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تعداد ۵۰۱۲ قطعه ربع سکه بهار آزادی از قیمت ۸ میلیون و ۲۰۱ هزار تومان تا ۱۶ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.

۴۰ ربع سکه در حراج دیروز بورس کالا با قیمت ۱۶ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان و ۲۰۰ ربع سکه نیز با قیمت‌های ۱۳ میلیون تومان فروخته شده است. این قیمت‌ها درحالی برای فروش ربع سکه بورسی ثبت شده است که در بازار آزاد قیمت فروش ربع سکه ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

این عرضه به‌روش حراج چندقیمتی اجرایی می‌شود. در سومین روز عرضه نیز، حداکثر قیمت برای هر قطعه ربع سکه ۱۶ میلیون تومان ثبت شده بود، این درحالی است که قیمت ربع سکه در بازار آزاد طی روز گذشته ۹ میلیون تومان بود! در روزهای قبل نیز برخی خریداران ربع سکه بورسی را در قیمت‌های ۱۱ تا ۱۴ میلیون تومان خریده بودند.

متقاضیان باید دقت کنند در صورت پیشنهاد قیمت‌های بالاتر به همان قیمت سکه را دریافت خواهند کرد، بنابراین قیمت‌های درخواستی خریداران باید با توجه به ارزش ذاتی طلا و نرخ ارز درج شود تا افراد متضرر نشوند.

حجم تجمیعی معاملات ربع سکه در بورس کالا از ابتدای عرضه تاکنون ۷۵ هزار و ۷۶۶ قطعه بوده است. طبق اعلام قبلی، حراج ربع سکه در بورس کالا هفت روز کاری دیگر ادامه دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید