تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

فروش NFT به میزان ۱۶% افزایش یافت

با پایان یافتن هفته سوم ژانویه ۲۰۲۳، دارایی‌های توکن غیرمثلی (NFT) شاهد افزایش ۱۶.۳۹ درصدی در فروش کلی بودند. ۳۲۰,۵۸۰ خریدار در هفته گذشته در بازار NFT شرکت کردند که نسبت به هفته قبل ۴۳.۴۸ درصد افزایش داشت. ۲۵۶.۶۹ میلیون دلار فروش NFT در هفت روز گذشته ثبت شد که ۲۰۶.۰۶ میلیون دلار NFTهای مبتنی […]

با پایان یافتن هفته سوم ژانویه ۲۰۲۳، دارایی‌های توکن غیرمثلی (NFT) شاهد افزایش ۱۶.۳۹ درصدی در فروش کلی بودند. ۳۲۰,۵۸۰ خریدار در هفته گذشته در بازار NFT شرکت کردند که نسبت به هفته قبل ۴۳.۴۸ درصد افزایش داشت. ۲۵۶.۶۹ میلیون دلار فروش NFT در هفت روز گذشته ثبت شد که ۲۰۶.۰۶ میلیون دلار NFTهای مبتنی بر اتریوم بود.
 
اتریوم بر بازار NFT تسلط دارد
طبق آمار cryptoslam.io، مالکیت دیجیتال در سال ۲۰۲۳ با ۲۵۶.۶۹ میلیون دلار فروش توکن غیرمثلی (NFT) در هفت روز گذشته ادامه دارد. این نشان‌دهنده افزایش ۱۶.۳۹ درصدی نسبت به فروش NFT در هفته گذشته است و شامل ۱,۳۵۵,۳۷۶ تراکنش NFT است. در مجموع ۳۲۰,۵۸۰ خریدار در فعالیت بازار شرکت کردند که نسبت به هفته قبل ۴۳.۴۸ درصد افزایش داشت.
 

بیشتر بدانید: NFT چیست؟

 

از بین ۲۰ شبکه منحصر به فرد بلاکچین، اتریوم (ETH) با ۲۰۶.۰۶ میلیون دلار در فروش هفته گذشته بر بازار NFT تسلط داشت. فروش NFT مبتنی بر ETH در هفته گذشته ۲۴.۷۸ درصد افزایش یافته است. دومین بلاکچین پیشرو از نظر فروش NFT در این هفته Solana (SOL) است که ۳۶,۳۷۸,۷۳۰ دلار فروش NFT داشت. با این حال، فروش Solana NFT نسبت به هفته قبل ۱۰.۴۴ درصد کاهش داشت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید