تاریخ: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱
1

فروش NFT در این هفته ۲۷ درصد افزایش یافت

در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲، آمار نشان می‌دهد که فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) 27.72 درصد بیشتر از فروش NFT ثبت شده در هفته گذشته افزایش یافته است. مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) بیشترین فروش را در این هفته به خود اختصاص داد، اما بعد از ظهر چهارشنبه، ارزش طبقه مرتبط با کریپتوپانک‌ها بار دیگر از […]

در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲، آمار نشان می‌دهد که فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) 27.72 درصد بیشتر از فروش NFT ثبت شده در هفته گذشته افزایش یافته است. مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) بیشترین فروش را در این هفته به خود اختصاص داد، اما بعد از ظهر چهارشنبه، ارزش طبقه مرتبط با کریپتوپانک‌ها بار دیگر از ارزش طبقه مرتبط با مجموعه BAYC NFT بالاتر رفت.
 
۱۵۴ میلیون دلار فروش NFT در هفته گذشته ثبت شد و ارزش طبقه کریپتوپانک‌ها افزایش یافت
از چهارشنبه گذشته تا امروز، ۱۵۴.۷۸ میلیون دلار فروش در هفت روز گذشته ثبت شده است که ۲۷.۷۲ درصد بیشتر از هفته قبل است. طبق معیارهای cryptoslam.io، میزان ۱۵۴ میلیون دلار فروش NFT در هفته گذشته از ۱۸۴,۲۴۸ خریدار NFT و ۸۸۶,۶۰۵ تراکنش حاصل شده است.
 

بار دیگر فروش Ethereum NFT غالب شد زیرا این زنجیره شاهد فروش ۱۲۹.۹۹ میلیون دلاری NFT از مجموع ۱۵۴ میلیون دلاری هفت روزه بود. فروش NFT از اتریوم ۳۷.۷۳ درصد بیشتر از فروش NFT مبتنی بر ETH در هفته گذشته جهش کرد. علاوه بر اتریوم، فروش NFT از Solana ،Immutable X ،Polygon و Cardano دنبال شد. علاوه بر افزایش فروش NFT اتریوم، فروش Immutable X NFT میزان ۵.۲۰ درصد بیشتر از هفته قبل افزایش یافت.

 

بیشتر بدانید: NFT چیست؟

 

برترین مجموعه از نظر فروش هفت روزه NFT، مجموعه BAYC بود، زیرا این مجموعه در هفته گذشته ۲۱.۸۴ میلیون دلار فروش داشت. گرانترین NFT فروخته شده در این هفته پنج روز پیش به قیمت ۶۹۱ هزار دلار فروخته شد و NFT BAYC #441 بود. پس از BAYC #441، BAYC #3,756 با قیمت ۵۱۷ هزار دلار و Sandbox Land # 92,594 به قیمت ۲۰۲ هزار دلار فروخته شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید