تاریخ: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

فروش NFT همچنان رو به کاهش است

فروش توکن غیرمثلی (NFT) در هفت روز گذشته، سال را ۱۳.۹۷ درصد کمتر از هفته قبل به پایان رسانده است. در طول هفته گذشته، آمار نشان می‌دهد که ۱۴۷,۰۵۴,۵۵۴ دلار در فروش NFT در بین ۳۳۴,۶۶۸ خریدار NFT ثبت شده است.   فروش NFT همچنان کاهش می‌یابد طبق معیارهای cryptoslam.io، فروش NFT در این هفته […]

فروش توکن غیرمثلی (NFT) در هفت روز گذشته، سال را ۱۳.۹۷ درصد کمتر از هفته قبل به پایان رسانده است. در طول هفته گذشته، آمار نشان می‌دهد که ۱۴۷,۰۵۴,۵۵۴ دلار در فروش NFT در بین ۳۳۴,۶۶۸ خریدار NFT ثبت شده است.
 
فروش NFT همچنان کاهش می‌یابد
طبق معیارهای cryptoslam.io، فروش NFT در این هفته کاهش یافته است، ۱۳.۹۷ درصد کمتر از هفته گذشته! سال ۲۰۲۲ سال خوبی برای NFTها نبوده است زیرا ارزش فروش و NFT در ۱۲ ماه گذشته به شدت کاهش یافته است. از ۱۴۷.۰۵ میلیون دلار فروش NFT در هفته گذشته، NFTهایی که از اتریوم (ETH) مشتق شده اند، ۱۱۳.۸۶ میلیون دلار از کل فروش را در هفت روز تشکیل می‌دهند. با این حال، فروش NFT مبتنی بر ETH در هفته گذشته ۲۰.۴ درصد کاهش یافت.
 

فروش Solana NFT در این هفته ۹۱.۳۶ درصد افزایش یافت زیرا این زنجیره فروش ۲۳.۶۴ میلیون دلاری در فروش هفت روزه داشت. در حالی که افزایش Solana بزرگ بود، فروش NFT مبتنی بر ویوز ۳۰۲.۵۹٪ افزایش یافت اما فقط ۷,۶۰۹ دلار NFT فروخت. فروش NFT تتا طی هفته گذشته ۱۳۲.۲۹ درصد افزایش یافت اما فقط ۳۵۸ دلار کلکسیون دیجیتالی فروخت.

 

Bored Ape Yacht Club (BAYC) با فروش ۱۲.۵۹ میلیون دلاری، برترین مجموعه این هفته از نظر فروش هفت روزه بود. با این حال، فروش ۱۲.۵۹ میلیون دلاری ۴۷.۰۵ درصد کمتر از فروش هفته گذشته BAYC است. پس از BAYC به ترتیب Otherdeeds ،Mutant Ape Yacht Club (MAYC) ،Azuki و Cryptopunks قرار دارند. کریپتوپانک‌ها توانستند در این هفته نسبت به فروش هفته گذشته ۹۴.۷۱ درصد از نظر فروش جهش کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید