تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

قاضی پرونده سم بنکمن فراید کنار کشید!

قاضی فدرال ایالات متحده، رونی آبرامز، با اشاره به تضاد منافع احتمالی، خود را از این پرونده کنار گذاشت.   قاضی پرونده SBF با استناد به تضاد منافع احتمالی کنار کشید قاضی فدرال، رونی آبرامز که قبلاً بر پرونده سم بنکمن فراید، کارولین الیسون و گری وانگ نظارت می‌کرد، رسماً خود را از این پرونده […]

قاضی فدرال ایالات متحده، رونی آبرامز، با اشاره به تضاد منافع احتمالی، خود را از این پرونده کنار گذاشت.
 
قاضی پرونده SBF با استناد به تضاد منافع احتمالی کنار کشید
قاضی فدرال، رونی آبرامز که قبلاً بر پرونده سم بنکمن فراید، کارولین الیسون و گری وانگ نظارت می‌کرد، رسماً خود را از این پرونده کنار گذاشت.
 
طبق دستوری از ۲۳ دسامبر، قاضی فدرال در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، از این پرونده بیرون آمد. در این دستور آمده است:
توجه دادگاه جلب شده است که شرکت حقوقی Davis Polk & Wardwell LLP که شوهرم شریک آن است، در سال ۲۰۲۱ به FTX مشاوره داده است و همچنین طرف‌هایی را که ممکن است در سایر رسیدگی‌ها برای FTX و متهم بنکمن فراید مخالف باشند، نمایندگی کرده است. شوهر من در هیچ یک از این نمایندگی ها دخالتی ندارد. با این حال، برای جلوگیری از هرگونه تعارض احتمالی، یا ظاهر شدن آن، بدینوسیله از این پرونده کناره‌گیری می‌کنم.
 

در همین حال، سم بنکمن فراید قبلاً اجازه داشت در خانه والدینش بماند و با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شد. توجه به این نکته مهم است که او مجبور نبود کل مبلغ را بپردازد که به عنوان یک عامل بازدارنده در صورت عدم رعایت شرایط قرارداد وثیقه خود استفاده می‌شود. قاضی که اجازه وثیقه را صادر کرد گابریل گورنشتاین بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید