تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

قانون صدور دارایی‌های دیجیتال السالوادور

مجلس قانونگذاری السالوادور قانون صدور دارایی‌های دیجیتال را تصویب کرد، چارچوبی که به کشور اجازه می‌دهد اسناد بدهی مرتبط با رمزارز را صادر کند. قانون تصویب شده که به لطف رئیس جمهور نایب بوکله در کنگره به تصویب رسید، به عنوان پایه‌ای برای انتشار اوراق قرضه مورد انتظار است.   السالوادور قانون اوراق قرضه دیجیتال […]

مجلس قانونگذاری السالوادور قانون صدور دارایی‌های دیجیتال را تصویب کرد، چارچوبی که به کشور اجازه می‌دهد اسناد بدهی مرتبط با رمزارز را صادر کند. قانون تصویب شده که به لطف رئیس جمهور نایب بوکله در کنگره به تصویب رسید، به عنوان پایه‌ای برای انتشار اوراق قرضه مورد انتظار است.
 
السالوادور قانون اوراق قرضه دیجیتال را تصویب کرد
السالوادور گام دیگری در راه ادغام فناوری بلاکچین با عملیات مالی این ایالت برداشته است. مجلس قانونگذاری سرانجام قانون صدور دارایی‌های دیجیتال را تصویب کرد که قوانینی را برای ایالت برای باز کردن پیشنهادهای عمومی مرتبط با ارزهای دیجیتال تعیین می‌کند.
 

این قانون که با اکثریت آرا به دلیل حمایت حزب نایب بوکله به تصویب رسید، هدف آن ایجاد چارچوب قانونی است که اطمینان قانونی را برای انتقال عملیات به هر عنوان دارایی دیجیتالی که در انتشار عرضه‌های عمومی مورد استفاده در السالوادور قرار می‌گیرد، ایجاد کند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در السالوادور

 

این سند همچنین آژانس مدیریت وجوه بیت کوین را ایجاد می‌کند، یک موسسه مستقل که وجوهی را که دولت با انتشار اوراق قرضه مبتنی بر ارز دیجیتال به دست می‌آورد، مدیریت می‌کند و رابطه مستقیمی با خزانه‌داری السالوادور خواهد داشت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید