تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
1

قدردانی آموزش و پرورش اصفهان و کاشان از بیمه دانا

نشست مشترک مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر کاشان و شعبه کاشان بیمه دانا با هدف تقویت همکاری‌های دوجانبه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، در این جلسه که روز بیستم دی‌ماه امسال در محل سالن کوثر آموزش و پرورش کاشان برگزار شد، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کاشان و رئیس اداره کل رفاه آموزش و پرورش استان اصفهان طی سخنانی، ضمن تقدیر و تجلیل از نحوه خدمت‌رسانی شعبه بیمه دانا در شهر کاشان، خواستار تداوم این خدمات و تقویت روابط دوجانبه شدند.

در این نشست، غلامرضا شریفی رئیس شعبه کاشان بیمه دانا ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی مسئولین آموزش و پرورش نسبت به اعلام آمار خدمات‌رسانی بیمه دانا به پرسنل آموزش و پرورش شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، بادرود و نطنز، گزارشی از عملکرد این شعبه ارائه کرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: شعبه کاشان پس از شروع همکاری با آموزش و پرورش، نسبت به انعقاد قرارداد با دو بیمارستان خصوصی‌، پنج بیمارستان دولتی، دو مرکز جراحی محدود، ۳۱ داروخانه، ۱۲ آزمایشگاه، سه مرکز عینک فروشی و اپتومتریست، چهار مرکز دندانپزشکی، ۱۵ مرکز فیزیوتراپی، شش کلینیک و اورژانس، و شش مرکز تصویربرداری اقدام کرده است.
شریفی افزود: تاکنون از سوی این شعبه مبلغ -/۲۱۶ر۲۴۰ر۲۱۱ر۴۴ ریال خسارت، تعداد ۷۴۳ فقره معرفی نامه بیمارستانی با مبلغ حدودی -/۰۰۰ر۹۴۰ر۷۲۹ر۱۱۴ریال و تعداد ۲۱۷۰۰ فقره معرفینامه پاراکلینیک به‌مبلغ -/۰۰۰ر۰۰۰ر۳۴۰ر۴۹ ریال صادر شده است.
همچنین این شعبه توانسته  نسبت به صدور ۱۵۳۹ فقره بیمه نامه ثالث به‌مبلغ -/۷۹۲ر۶۷۴ر۲۹۸ر۴۳ ریال،  ۴۱۷ فقره بیمه‌نامه بدنه به‌مبلغ -/۶۶۱ر۵۷۰ر۰۲۵ر۷ و تعداد ۸۸ فقره بیمه نامه آتش‌سوزی به‌مبلغ -/۳۰۰ر۵۹۳ر۴۲۴ ریال اقدام کند.
لازم به ذکر است در پایان جلسه مذکور مقرر شد مدیران آموزش و پرورش نسبت به  صدور بیمه نامه‌های شخصی اتومبیل و آتش سوزی خود در شعبه کاشانِ بیمه دانا نیز اهتمام ورزند.
گفتنی است: در این جلسه، آقایان منتجب رئیس اداره کل رفاه استان اصفهان، بارفروش رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان، عابدی معاون مالی و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل، بخشی معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش کاشان، روسای ادارات مالی، رفاه و حراست کاشان ، آران و بیدگل و بادرود و آقای امان اله هرندی رئیس شعبه نقش جهان اصفهان نیز حضور داشتند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید