تاریخ: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قرارداد بازسازی Greenidge با NYDIG

بر اساس اطلاعیه‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد، شرکت استخراج بیت کوین Greenidge Generation Holdings Inc یک قرارداد بازسازی با NYDIG انجام داده است. طبق قرارداد، NYDIG به میزان ۲.۸ اگزاهش در ثانیه (EH/s) از ظرفیت استخراج Greenidge را به دست خواهد آورد و Greenidge در ادامه قرارداد میزبانی با NYDIG برای همان ۲.۸ EH/s […]

بر اساس اطلاعیه‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد، شرکت استخراج بیت کوین Greenidge Generation Holdings Inc یک قرارداد بازسازی با NYDIG انجام داده است. طبق قرارداد، NYDIG به میزان ۲.۸ اگزاهش در ثانیه (EH/s) از ظرفیت استخراج Greenidge را به دست خواهد آورد و Greenidge در ادامه قرارداد میزبانی با NYDIG برای همان ۲.۸ EH/s منعقد کرد.
 
شرکت Greenidge Generation با NYDIG وارد معامله شد، هیئت مدیره فعالانه در مورد پتانسیل و زمان تشکیل پرونده ورشکستگی داوطلبانه بحث می‌کند
ماینرهای بیت کوین در سال ۲۰۲۲ با مشکلات مالی مواجه شده اند، زیرا قیمت بیت کوین (BTC) به کمتر از هزینه تولید کاهش یافته است و سختی استخراج شبکه بسیار زیاد است. علاوه بر این، تعدادی از عملیات استخراج بیت کوین به هم پیوسته با نکول وام‌ها و ورشکستگی‌هایی سروکار داشته اند که باعث ایجاد سرایت در صنعت ماینینگ شده است. روز سه‌شنبه، Greenidge مستقر در نیویورک درباره قراردادی با NYDIG مذاکره کرد که مربوط به وامی به ارزش ۷۴ میلیون دلار است.
 

طی شش ماه گذشته، سهام گرینیج (GREE) 88.91 درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است. بر اساس داده های بازار GREE/USD، ۳۵.۵۸ درصد در ۳۰ روز گذشته از دست داده است. Greenidge می‌گوید که با NYDIG وارد یک معامله شده است و NYDIG به میزان ۲.۸ EH/s از ماشین‌های استخراج این شرکت را خریداری خواهد کرد. علاوه بر این، شرکت ماینینگ مستقر در نیویورک می‌گوید که قصد دارد با NYDIG یک قرارداد میزبانی منعقد کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید