تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

قربانیان کلاهبرداری SBF باید شکایت کنند

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) از قربانیان کلاهبرداری سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX خواسته است که جلو بیایند تا به این موضوع رسیدگی شود. وزارت دادگستری خاطرنشان کرد که مدیر سابق FTX به کلاهبرداری از مشتریان FTX.com، سرمایه‌گذاران در FTX.com و وام دهندگان به Alameda Research متهم شده است.   وزارت دادگستری […]

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) از قربانیان کلاهبرداری سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX خواسته است که جلو بیایند تا به این موضوع رسیدگی شود. وزارت دادگستری خاطرنشان کرد که مدیر سابق FTX به کلاهبرداری از مشتریان FTX.com، سرمایه‌گذاران در FTX.com و وام دهندگان به Alameda Research متهم شده است.
 
وزارت دادگستری از قربانیان کلاهبرداری SBF می‌خواهد جلو بیایند
وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) روز جمعه از طریق وب سایت خود با قربانیان کلاهبرداری سم بنکمن فراید (SBF) تماس گرفت و حقوق آنها را توضیح داد و از آنها خواست که مشکلشان را مطرح کنند.
 
DOJ نوشت:
اگر فکر می‌کنید که ممکن است قربانی کلاهبرداری توسط ساموئل بنکمن فراید، SBF، شده باشید، لطفاً با هماهنگ کننده در دفتر دادستانی ایالات متحده تماس بگیرید.
 

وزارت دادگستری توضیح داد که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲، یک کیفرخواست هشت موردی که ساموئل بنکمن فراید را به کلاهبرداری از مشتریان FTX.com، سرمایه‌گذاران در FTX.com و وام‌دهندگان به Alameda Research متهم می‌کرد، افشا شد.

 
وزارت دادگستری تصریح کرد:
بنکمن فراید به کلاهبرداری، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از کالاها، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری اوراق بهادار، توطئه برای ارتکاب پولشویی و توطئه برای کلاهبرداری از ایالات متحده و نقض قوانین کمپین متهم است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید