تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قوانین استیبل کوین و NFT در سن لوئیس

سن لوئیس، یکی از استان‌های آرژانتین، لایحه‌ای را تصویب کرده است که به آن اجازه می‌دهد یک استیبل کوین مبتنی بر بلاکچین و وابسته به دلار منتشر کند. این لایحه، که همچنین صدور دارایی‌های هنری محلی را به عنوان NFT (توکن‌های غیرمثلی) تایید می‌کند، به دنبال امکان ارتقای توسعه اجتماعی و گنجاندن اقتصادی، فرهنگی و […]

سن لوئیس، یکی از استان‌های آرژانتین، لایحه‌ای را تصویب کرده است که به آن اجازه می‌دهد یک استیبل کوین مبتنی بر بلاکچین و وابسته به دلار منتشر کند. این لایحه، که همچنین صدور دارایی‌های هنری محلی را به عنوان NFT (توکن‌های غیرمثلی) تایید می‌کند، به دنبال امکان ارتقای توسعه اجتماعی و گنجاندن اقتصادی، فرهنگی و مالی با استفاده از بلاکچین است.
 
سن لوئیس لایحه توسعه بلاکچین را تصویب کرد
سن لوئیس، یک استان آرژانتین، اولین گام‌های خود را برای گنجاندن فناوری مبتنی بر بلاکچین به عنوان بخشی از فشار دیجیتالی خود برداشته است. قانونگذاران استان اخیراً لایحه‌ای را با شماره VIII-1085-2022 به نام نوآوری مالی برای سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی اجتماعی (Financial Innovation for Investment and Social Economic Development) تصویب کردند که بلاکچین را به عنوان ابزاری برای تقویت توسعه چندین حوزه در استان از جمله تولید معرفی می‌کند. ارزش‌گذاری و بهبود فرآیندهای حسابرسی.
 

به عنوان بخشی از این قانون، سن لوئیس به انتشار استیبل کوین وابسته به دلار خود فکر می‌کند. این توکن با نام دارایی دیجیتال پس‌انداز سان لوئیس (San Luis Savings Digital Asset) در دسترس همه شهروندان استان خواهد بود و ۱۰۰٪ در دارایی‌های مالی نقدی استان وثیقه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که آیا این دارایی دیجیتال به عنوان ارز مورد استفاده قرار می‌گیرد یا صرفاً به عنوان نوعی اوراق قرضه عمل می‌کند، زیرا قوانین این قانون هنوز ایجاد نشده است.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در آرژانتین

 

این قانون همچنین مقرر می‌دارد که استان می‌تواند تا ۲ درصد از بودجه سالانه استان را صادر کند. قانون زنجیره‌ای را که این دارایی‌ها بر اساس آن صادر می‌شود مشخص نمی‌کند، اما تعیین می‌کند که آنها از طریق حساب‌های کیف پول مختلف بین کاربران قابل انتقال خواهند بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید