تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

قیمت بیت کوین از ۲۳۰۰۰ دلار کمی فاصله گرفت

اتریوم در ۲۵ ژانویه به زیر ۱۶۰۰ دلار رسید و خرس‌ها ارزهای دیجیتالی را که قبلا بیش از حد خریداری شده بودند، فروختند. پس از روزها عدم اطمینان، احساسات در بازارهای کریپتو تغییر کرد و موج قرمز گاوهای اخیر را از بین برد. بیت کوین نیز در نتیجه فروش امروز به زیر ۲۳,۰۰۰ دلار سقوط […]

اتریوم در ۲۵ ژانویه به زیر ۱۶۰۰ دلار رسید و خرس‌ها ارزهای دیجیتالی را که قبلا بیش از حد خریداری شده بودند، فروختند. پس از روزها عدم اطمینان، احساسات در بازارهای کریپتو تغییر کرد و موج قرمز گاوهای اخیر را از بین برد. بیت کوین نیز در نتیجه فروش امروز به زیر ۲۳,۰۰۰ دلار سقوط کرد.
 
قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه به زیر سطح ۲۳,۰۰۰ دلار سقوط کرد، زیرا موج قرمز بازارهای ارزهای دیجیتال را درنوردید. پس از بالاترین سطح ۲۳,۰۴۸.۱۸ دلار در روز سه‌شنبه، BTC/USD در اوایل امروز به پایین‌ترین سطح روزانه ۲۲,۴۰۶.۰۸ دلار رسید.
 

در نتیجه کاهش قیمت امروز، بیت کوین به ضعیف‌ترین نقطه خود از روز یکشنبه سقوط کرد و در این روند از یک طبقه به سطح ۲۲۵۰۰ دلار رسید. این افت زمانی رخ داد که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) به پایین‌ترین سطح خود از پنجشنبه گذشته رسید.

 

در زمان نگارش این مقاله، این شاخص در سطح ۷۹.۹۳ قرار دارد که کمتر از ۲۴ ساعت پس از شناور شدن در ۸۵.۰۹ قرار دارد. از زمان انتشار اولیه خود، بزرگترین ارز دیجیتال جهان تا حدودی بهبود یافته است و در حال حاضر با قیمت ۲۲,۶۱۴.۶۲ دلار معامله می‌شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید