تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

قیمت بیت کوین افزایش میابد

پس از یک هفته متلاطم و بدون جهت، بازار کریپتو بالاخره به نقطه عطفی می‌رسد و بیت کوین کمی بالا می‌رود.   بالا رفتن بیت کوین ورودی بازار خرسی بی وقفه بوده است. حرکت صعودی اندک هفته گذشته متوقف شد. در بیشتر موارد، اقدام قیمت در میان اخبار خوب و بد بوده است. نهنگ ها […]

پس از یک هفته متلاطم و بدون جهت، بازار کریپتو بالاخره به نقطه عطفی می‌رسد و بیت کوین کمی بالا می‌رود.
 
بالا رفتن بیت کوین ورودی
بازار خرسی بی وقفه بوده است. حرکت صعودی اندک هفته گذشته متوقف شد. در بیشتر موارد، اقدام قیمت در میان اخبار خوب و بد بوده است. نهنگ ها در خواب زمستانی هستند و با نوسانات اندک، بیت کوین تا حد زیادی بدون جهت بوده است.
 

اما کارشناسان بی‌صبرانه خود را برای حرکتی آماده می‌کنند که پویایی بازار فعلی را تغییر دهد و نوسان ممکن است خیلی دور نباشد. در واقع، این چیزی است که ممکن است فشار بیشتری بر بازار ارزهای دیجیتال وارد کند. با ۱۷,۰۰۰ دلار مخاطره آمیز صبح سه‌شنبه، بیت کوین در معرض خطر از دست دادن برتری بیشتر است زیرا فضا همچنان در منطقه ترس معلق است. با این حال در بعد از ظهر سه‌شنبه بازار اندکی جان گرفت و بیت کوین به قیمت ۱۷,۴۵۳ دلار به ازای هر واحد رسید.

 
CPI و FOMC سال را به پایان می‌رسانند؟
شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) رویداد بزرگ دیگری است که فعالان بازار خود را برای آن آماده می‌کنند. این گزارش که قرار است در ۱۳ دسامبر منتشر شود، از نظر تاریخی باعث نوسانات بزرگی در قیمت بزرگترین دارایی کریپتویی در جهان شده است. از این رو، بیت کوین در نهایت می‌تواند با وجود اینکه معاملات با آرامشی که منجر به این واقعیت می‌شود، از قیمت جانبی خود جدا شود.
 

علاوه بر این، جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در روز بعد به پایان خواهد رسید. در جریان دوم، موسسه FOMC در مورد افزایش احتمالی نرخ بهره بحث خواهد کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید