تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

قیمت بیت کوین به بالاترین حد ۵ ماهه می‌رسد

با بازگشت احساسات صعودی به بازارهای ارزهای دیجیتال، قیمت بیت کوین برای شروع آخر هفته به بالاترین سطح پنج ماهه خود رسید. قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان به بالای ۲۳,۰۰۰ دلار رسید و از افت اخیر به ۲۰,۰۰۰ دلار بازگشت.   قیمت بیت کوین قیمت بیت کوین (BTC) برای شروع آخر هفته از سطح ۲۳,۰۰۰ […]

با بازگشت احساسات صعودی به بازارهای ارزهای دیجیتال، قیمت بیت کوین برای شروع آخر هفته به بالاترین سطح پنج ماهه خود رسید. قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان به بالای ۲۳,۰۰۰ دلار رسید و از افت اخیر به ۲۰,۰۰۰ دلار بازگشت.
 
قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین (BTC) برای شروع آخر هفته از سطح ۲۳,۰۰۰ دلار گذشت و قیمت‌ها به بالاترین حد چند ماهه رسید. پس از پایین‌ترین سطح ۲۰,۹۶۱.۲۱ دلار در روز جمعه، BTC/USD در اوایل امروز به اوج روزانه ۲۳,۲۴۹.۸۹ دلار صعود کرد.
 

رالی امروز شاهد جهش قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود از ۲۴ اوت بود، زمانی که قیمت در آن زمان در بالای ۲۳,۶۰۰ دلار معامله می‌شد. این حرکت زمانی انجام می‌شود که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) به سمت سقف ۹۰.۰۰ برگشته است.

 

در حال حاضر، این شاخص در سطح ۸۶.۳۰ قرار دارد و سودهای قبلی تا حدودی محو شده است، زیرا معامله‌گران به سمت سودهای مطمئن حرکت می‌کنند. در زمان نوشتن، بیت کوین با قیمت ۲۲,۹۰۲.۰۳ دلار معامله می‌شود که هنوز تقریباً ۹.۲۷ درصد بالاتر از پایین‌ترین سطح دیروز است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید