تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

قیمت بیت کوین به بالای ۲۱,۰۰۰ دلار بازگشت

قیمت بیت کوین در ۱۷ ژانویه به بالای ۲۱,۰۰۰ دلار بازگشت، زیرا بازارها به ارقام تولید ناخالص داخلی چین (GDP) بهتر از حد انتظار واکنش نشان دادند. انتشار داده‌های اقتصادی در حالی صورت می‌گیرد که تاجران آمریکایی نیز پس از برگزاری جشن روز مارتین لوتر کینگ جونیور به فعالیت بازگشتند. اتریوم نیز در اوایل روز […]

قیمت بیت کوین در ۱۷ ژانویه به بالای ۲۱,۰۰۰ دلار بازگشت، زیرا بازارها به ارقام تولید ناخالص داخلی چین (GDP) بهتر از حد انتظار واکنش نشان دادند. انتشار داده‌های اقتصادی در حالی صورت می‌گیرد که تاجران آمریکایی نیز پس از برگزاری جشن روز مارتین لوتر کینگ جونیور به فعالیت بازگشتند. اتریوم نیز در اوایل روز برای مدت کوتاهی به بالای ۱۶۰۰ دلار رسید.
 
قیمت بیت کوین
با واکنش بازارها به آخرین آمار تولید ناخالص داخلی چین، بیت کوین (BTC) روز سه‌شنبه به بالای ۲۱,۰۰۰ دلار بازگشت. ارقام دومین اقتصاد بزرگ جهان نشان می‌دهد که تولید ناخالص داخلی سال گذشته ۳ درصد افزایش یافته است که بالاتر از انتظار ۲.۸ درصد است. در نتیجه، BTC/USD در اوایل روز، کمتر از ۲۴ ساعت پس از سقوط به ۲۰,۷۱۵.۷۵ دلار به بالاترین سطح ۲۱,۳۶۰.۸۷ دلار رسید.
 

افزایش قیمت امروز، بیت کوین را به سطح مقاومت بلندمدت آن یعنی ۲۱,۴۰۰ دلار نزدیک کرده است. این سقف از دو ماه گذشته برقرار بوده و در آخر هفته به طور جزئی شکسته شد.

 

شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) همچنان نزدیک به سقف ۹۰.۰۰ است و اگر گاوهای BTC قصد صعود به بالای ۲۱,۴۰۰ دلار را دارند، ابتدا باید این سقف در RSI شکسته شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید