تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قیمت بیت کوین به ریزش ادامه می‌دهد

بیت کوین کاهش‌های اخیر را افزایش داد، زیرا معامله‌گران پس از اخباری مبنی بر اینکه حسابرس مالی Mazars همه کارها را برای مشتریان ارزهای دیجیتال متوقف کرده است، عصبی بودند.   قیمت بیت کوین به ریزش ادامه می‌دهد بیت کوین (BTC) کاهش اخیر را در روز شنبه افزایش داد، زیرا بازارها به دنبال عدم اطمینان […]

بیت کوین کاهش‌های اخیر را افزایش داد، زیرا معامله‌گران پس از اخباری مبنی بر اینکه حسابرس مالی Mazars همه کارها را برای مشتریان ارزهای دیجیتال متوقف کرده است، عصبی بودند.
 
قیمت بیت کوین به ریزش ادامه می‌دهد
بیت کوین (BTC) کاهش اخیر را در روز شنبه افزایش داد، زیرا بازارها به دنبال عدم اطمینان اخیر در مورد حسابرسی اثبات ذخایر بایننس همچنان عصبی بودند.
 

حسابرس مسئول بررسی، Mazars، تصمیم گرفت تا اوایل این هفته همه کار خود را با مشتریان ارزهای دیجیتال متوقف کند که منجر به احیای احساسات نزولی شد. در نتیجه این خبر، BTC/USD برای سومین روز متوالی سقوط کرد و برای شروع آخر هفته به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۱۶,۵۸۴.۷۰ دلار رسید.

 

بیت کوین به زیر نقطه حمایت کلیدی ۱۶,۷۰۰ دلار سقوط کرد و به پایین ترین حد خود از ۳۰ نوامبر در این روند رسید. قیمت‌ها از آن زمان بازگشتند، زیرا شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) از کف ۴۲.۲۰ جهش کرد و در حال حاضر در ۴۳.۵۲ دنبال می‌شود. اکنون به نظر می‌رسد این شاخص به سمت سقف ۴۵.۰۰ حرکت می‌کند که در صورت رسیدن به آن، بیت کوین دوباره به مرز ۱۷,۰۰۰ دلار می‌رسد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید