تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قیمت بیت کوین به منتقدان کاری نداشت!

برخلاف پیش‌بینی‌های بدبینانه پیتر شیف و جیم کرامر، قیمت بیت کوین به رشد قیمت خود ادامه داد. یکی از بزرگترین منتقدان صنعت ارزهای دیجیتال، پیتر شیف، انتظار داشت که جهش قیمت بیت کوین در ابتدای سال کمی پس از شروع آن متوقف شود و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که دارایی‌های خود را در زمانی که […]

برخلاف پیش‌بینی‌های بدبینانه پیتر شیف و جیم کرامر، قیمت بیت کوین به رشد قیمت خود ادامه داد. یکی از بزرگترین منتقدان صنعت ارزهای دیجیتال، پیتر شیف، انتظار داشت که جهش قیمت بیت کوین در ابتدای سال کمی پس از شروع آن متوقف شود و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که دارایی‌های خود را در زمانی که دارایی در حدود ۱۸,۰۰۰ دلار معامله می‌شد، بفروشند. با این حال، روند صعودی ادامه یافت و بیت کوین در حال حاضر ۲۲,۹۰۰ دلار است، افزایش ۲۸ درصدی از زمانی که مفسر مالی آمریکایی نظرات خود را به اشتراک گذاشت. یکی دیگر از افراد مشهوری که پیش‌بینی تلخش تا به امروز شکست خورده است، جیم کرامر است. او از مردم خواست که در ابتدای دسامبر سال گذشته، موقعیت‌های ارز دیجیتال افتضاح خود را نقد کنند، در حالی که بیت کوین از آن زمان ۳۴ درصد افزایش یافته است.
 
پیش‌بینی شیف، کاتالیزوری برای افزایش قیمت بیت کوین؟
مدیرعامل یورو پسیفیک کپیتال، پیتر شیف، یکی از سرسخت‌ترین مخالفان بخش ارزهای دیجیتال است و اغلب به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهد که از آن دوری کنند. او در ۱۲ ژانویه اظهار داشت که افزایش قیمت بیت کوین به بالای ۱۸,۰۰۰ دلار (در آن زمان) فرصتی عالی برای HODLers برای فروش دارایی‌های خود بود. طبق معمول، شیف ادعا کرد که سرمایه‌گذاری در طلا گزینه بسیار بهتری است.
 

خوشبختانه برای کسانی که دارایی‌های خود را نفروختند، عملکرد مثبت بیت کوین در روزهای بعد ادامه یافت و در ۲۱ ژانویه به بالاترین سطح ۵ ماهه نزدیک به ۲۳,۳۰۰ دلار (طبق داده‌های CoinGecko) رسید. این نشان‌دهنده افزایش قیمت تقریبا ۳۰ درصدی نسبت به وقتی شیف نظرش را به اشتراک گذاشت است. در حال حاضر، بیت کوین تقریباً ۲۲,۹۰۰ دلار با یک افزایش ۲۸ درصدی ارزش است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید