تاریخ: ۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قیمت بیت کوین در روز دوشنبه تثبیت می‌شود

ارزهای دیجیتال عمدتاً در ۲۶ دسامبر در حال تثبیت بودند، زیرا بازارها پس از تعطیلات آخر هفته کریسمس در حالت خاموش ماندند. قیمت بیت کوین کمی بالاتر از یک نقطه حمایت کلیدی در ۱۶,۸۰۰ دلار باقی ماند، در حالی که اتریوم نزدیک به سقف ۱۲۳۰ دلار باقی ماند. به طور کلی، بازار جهانی کریپتو تا […]

ارزهای دیجیتال عمدتاً در ۲۶ دسامبر در حال تثبیت بودند، زیرا بازارها پس از تعطیلات آخر هفته کریسمس در حالت خاموش ماندند. قیمت بیت کوین کمی بالاتر از یک نقطه حمایت کلیدی در ۱۶,۸۰۰ دلار باقی ماند، در حالی که اتریوم نزدیک به سقف ۱۲۳۰ دلار باقی ماند. به طور کلی، بازار جهانی کریپتو تا زمان نگارش ۰.۲۰ درصد افزایش یافته است.
 
قیمت بیت کوین
بیت کوین (BTC) برای شروع هفته کمی بالاتر از سقف در سطح ۱۶,۸۰۰ دلار باقی ماند، زیرا بازارها پس از تعطیلات آخر هفته کریسمس عمدتاً بدون تغییر باقی ماندند. حجم معاملات معمولاً در طول دوره تعطیلات کاهش می‌یابد و اکثر بازارهای مالی تعطیل می‌شوند. با این حال، بازارهای ارزهای دیجیتال باز باقی ماندند و BTC/USD به بازپس‌گیری سطح ۱۷,۰۰۰ دلار نزدیک شد.
 

بیت کوین در اوایل امروز به بالاترین رقم ۱۶,۹۰۸.۸۶ دلار رسید که اندکی بالاتر از پایین‌ترین سطح یکشنبه در ۱۶,۷۵۵.۲۵ دلار است. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) به سقف کلیدی ۴۹.۰۰ نزدیک‌تر شده است. در حال حاضر، شاخص در نقطه ۴۷.۵۵ قرار دارد و گاوها احتمالاً به حرکت خود به سمت سطح مقاومت فوق ادامه خواهند داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید