تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قیمت بیت کوین سه‌شنبه نیز تثبیت شد

در حالی که بازارها برای یک هفته بزرگ از داده‌های اقتصادی ایالات متحده آماده می‌شدند، ارزهای دیجیتال به تثبیت دستاوردهای اخیر در ۲۴ ژانویه ادامه دادند. ارقام تولید ناخالص داخلی (GDP) برای سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ در روز پنجشنبه منتشر خواهد شد و پس از آن اطلاعات احساسات مصرف‌کننده در روز بعد منتشر خواهد شد. […]

در حالی که بازارها برای یک هفته بزرگ از داده‌های اقتصادی ایالات متحده آماده می‌شدند، ارزهای دیجیتال به تثبیت دستاوردهای اخیر در ۲۴ ژانویه ادامه دادند. ارقام تولید ناخالص داخلی (GDP) برای سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ در روز پنجشنبه منتشر خواهد شد و پس از آن اطلاعات احساسات مصرف‌کننده در روز بعد منتشر خواهد شد.
 
قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین (BTC) برای سومین روز متوالی تثبیت شد، زیرا معامله‌گران از روز شنبه به سود خود ادامه دادند، زمانی که قیمت‌ها به بالاترین حد در پنج ماه گذشته رسید. علیرغم تجمیع، BTC/USD در بیشتر امروز بالای ۲۳,۰۰۰ دلار باقی ماند و در این فرآیند به ۲۳,۱۳۴.۰۱ دلار رسید.
 

این کمتر از ۲۴ ساعت پس از معامله در کمترین قیمت ۲۲,۶۵۴.۳۰ دلار که نزدیک به حمایت کوتاه مدت در ۲۲,۵۰۰ دلار است، رخ می‌دهد. BTC در حال حاضر با قیمت ۲۲,۹۱۳.۵۴ دلار معامله می‌شود و این در حالی است که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) به سقف ۸۶.۰۰ نزدیک شده است.

 

در زمان نگارش این مقاله، شاخص در سطح ۸۵.۰۹ ردیابی می‌شود و کف آن در ۸۰.۰۰ یکی دیگر از مقصدهای احتمالی معامله‌گران است. میانگین متحرک ۱۰ روزه نیز نشانه‌هایی از اوج خود را نشان می‌دهد که می‌تواند منجر به تغییر ناگهانی حرکت شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید