تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قیمت بیت کوین نزدیک به ۲۳,۰۰۰ دلار باقی می‌ماند

قیمت بیت کوین در ۲۳ ژانویه همچنان در اطراف سطح ۲۳,۰۰۰ دلار حرکت کرد، زیرا احساسات صعودی در بازارها همچنان بالا بود. در آخر هفته، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان به قوی‌ترین سطح خود از ماه اوت رسید و گاوها برای تثبیت این سودها حرکت کردند.   قیمت بیت کوین بیت کوین (BTC) برای شروع هفته […]

قیمت بیت کوین در ۲۳ ژانویه همچنان در اطراف سطح ۲۳,۰۰۰ دلار حرکت کرد، زیرا احساسات صعودی در بازارها همچنان بالا بود. در آخر هفته، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان به قوی‌ترین سطح خود از ماه اوت رسید و گاوها برای تثبیت این سودها حرکت کردند.
 
قیمت بیت کوین
بیت کوین (BTC) برای شروع هفته به معاملات نزدیک به بالاترین حد پنج ماهه خود ادامه داد، زیرا احساسات در بازارهای کریپتو صعودی باقی ماند. پس از پایین‌ترین سطح ۲۲,۳۸۷.۹۰ دلار در روز یکشنبه، BTC/USD در اوایل امروز به اوج روزانه ۲۳,۰۵۶.۷۳ دلار رسید.
 

روز شنبه، بیت کوین به بالاترین سطح ۲۳,۳۷۵ دلار رسید که قوی‌ترین نقطه آن از ۱۸ اوت بود و به نظر می‌رسد که گاوها امیدوارند این نقطه را دوباره به دست آورند. برای رسیدن به این هدف، شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) احتمالاً باید به سمت سقف ۹۱.۰۰ برگردد.

 

در حال حاضر، این شاخص در سطح ۸۵.۲۶ قرار دارد که در حال حاضر بیش از حد خرید شده است و این می‌تواند منجر به انتخاب برخی برای تضمین سود و کنار گذاشتن موقعیت‌های قبلی شود. در زمان نگارش، بیت کوین با قیمت ۲۲,۸۷۶.۵۵ دلار معامله می‌شود که بسیار بالاتر از اوج روز یکشنبه است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید