تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

قیمت بیت کوین ۲۱,۰۰۰ دلار را رد کرد

بیت کوین در ۱۴ ژانویه به بالاترین حد دو ماه اخیر رسید، زیرا بازارهای ارزهای دیجیتال در روز شنبه به طور قابل توجهی بالاتر بودند. با افزایش قیمت‌ها برای ششمین روز متوالی، بزرگترین ارز دیجیتال جهان به بالای ۲۱ هزار دلار جهش کرد. اتریوم برای شروع آخر هفته بالای ۱,۵۰۰ دلار معامله شد و همچنین […]

بیت کوین در ۱۴ ژانویه به بالاترین حد دو ماه اخیر رسید، زیرا بازارهای ارزهای دیجیتال در روز شنبه به طور قابل توجهی بالاتر بودند. با افزایش قیمت‌ها برای ششمین روز متوالی، بزرگترین ارز دیجیتال جهان به بالای ۲۱ هزار دلار جهش کرد. اتریوم برای شروع آخر هفته بالای ۱,۵۰۰ دلار معامله شد و همچنین به قوی‌ترین نقطه خود از نوامبر رسیده است.
 
قیمت بیت کوین
بیت کوین (BTC) برای ششمین روز متوالی برای شروع آخر هفته افزایش یافت، زیرا قیمت‌ها به بالای سطح ۲۱,۰۰۰ دلار رسید. BTC/USD در اوایل امروز به اوج ۲۱,۰۵۴.۳۸ دلار صعود کرد، پس از آن که قیمت‌ها در روز جمعه به کف ۱۸,۷۹۳.۶۶ دلار رسیدند.
 

این افزایش قیمت باعث شد که بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد به ارزشش بیفزاید و به قوی‌ترین نقطه خود از ۵ نوامبر رسیده است. این رالی در حالی رخ داد که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) همچنان در حال افزایش است. اکنون در ۸۹.۲۲ ردیابی است.

 

به طور معمول، ۷۰.۰۰ به عنوان خرید بیش از حد در نظر گرفته می‌شود و با این عدد که بالاترین نقطه آن در دو سال گذشته است، ما در قلمروی خرسی قرار داریم. هنگامی که قیمت بیش از حد خرید می‌شود، بسیاری انتظار دارند که احساسات نزولی رشد کند، زیرا معامله‌گران شروع به شورت گرفتن در بازار می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید