تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

قیمت هلیوم بیش از ۲۰٪ افزایش یافت

امروز، پنج ژانویه (۱۵ دی) هلیوم (HTN) با ۲۰.۳۴٪ افزایش نسبت به روز گذشته، بهترین عملکرد روزانه را در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار به خود اختصاص داد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال هلیوم (HNT) هم‌اکنون در حوالی ساعت ۱۳:۰۰ روز پنج‌شنبه ۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۱۵ دی) با ۲۰.۳۴ درصد افزایش نسبت به بیست و چهار ساعت گذشته، با قیمت ۲.۰۰ دلار معامله می‌شود. افزایش قابل توجه قیمت هلیوم در روز جاری باعث بهبود عملکرد هفتگی آن شده است. اکنون، ارزش هلیوم نسبت به هفت روز گذشته ۱۷.۰۱ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی هلیوم (HNT) با ۶۳.۰۲ درصد افزایش به ۴,۰۰۲,۷۹۶ دلار رسیده است.   

افزایش خیره‌کننده‌ی قیمت هلیوم باعث افزایش ارزش کل بازار این ارز دیجیتال نیز شده است. هم‌اکنون، ارزش کل بازار هلیوم با ۲۰.۶۹ درصد افزایش به ۴۰۸,۸۸۶,۱۷۱ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، هلیوم یک رتبه پایین‌تر از انجین کوین (ENJ) و یک رتبه بالاتر از سلو (CELO) در جایگاه نود و هشتم قرار دارد. البته، با توجه به افزایش خیره‌کننده‌ی قیمت هلیوم، انتظار می‌رود جایگاه آن در این فهرست تا پایان روز بسیار بهتر شود. 

افزایش قیمت قابل توجه هلیوم در روز جاری، قیمت آن را نیز در برابر دو ارز دیجیتال برتر بازار، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) افزایش داده است. هم‌اکنون، ارزش هلیوم در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۲۱.۱۰ و ۲۰.۷۹ درصد تقویت شده است. به این ترتیب، هر یک واحد از هلیوم معادل ۰.۰۰۰۱۱۹۴ بیت کوین و ۰.۰۰۱۶۰۷ اتریوم ارزش دارد.  
هم‌اکنون، هلیوم با ۲۰.۶۹ درصد افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، بهترین عملکرد را در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار به خود اختصاص داده است. پس از هلیوم، ای‌کش (XEC) قرار دارد که نسبت به روز گذشته ۷.۵۹ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.  هم‌چنین، چیلیز (CHZ) و نیر پروتکل (NEAR) نیز به ترتیب با ۷.۲۳ درصد و ۵.۸۵ درصد افزایش نسبت به روز گذشته عملکرد قابل توجهی را در روز جاری از خود به نمایش گذاشته‌اند.
در مقابل، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، پادشاه ارزهای دیجیتال نسبت به روز گذشته عملکردی منفی داشته است. اکنون، بیت کوین با ۰.۲۷ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶,۸۱۱ دلار معامله می‌شود. با وجود این، عملکرد هفتگی بیت کوین هم‌چنان مثبت است، زیرا ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۱.۳۳ درصد افزایش یافته است.  

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید