تاریخ: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

لیست شدن سکه سانگو به تعویق افتاد

طبق بیانیه تیم تبلیغ کننده توکن، برنامه جمهوری آفریقای مرکزی برای فهرست کردن سکه سانگو در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲ به حالت تعلیق درآمده است، در حالی که باز کردن قفل برنامه‌ریزی شده ۵ درصد از پرتفوی دارندگان توکن به طور مشابه به تعویق افتاده است. تصمیم برای به تاخیر انداختن عرضه سکه به […]

طبق بیانیه تیم تبلیغ کننده توکن، برنامه جمهوری آفریقای مرکزی برای فهرست کردن سکه سانگو در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲ به حالت تعلیق درآمده است، در حالی که باز کردن قفل برنامه‌ریزی شده ۵ درصد از پرتفوی دارندگان توکن به طور مشابه به تعویق افتاده است. تصمیم برای به تاخیر انداختن عرضه سکه به دلیل آنچه تیم شرایط فعلی بازار می‌خواند، انجام شد.
 
باز کردن قفل رمز برنامه‌ریزی شده به تعویق افتاد
تقریباً هشت ماه پس از تبدیل شدن به اولین کشور در آفریقا که بیت کوین را پذیرفته است، جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) اخیراً اعلام کرد که طبق برنامه‌ریزی انجام شده، به لیست کردن توکن کریپتویی سانگو خود ادامه نخواهد داد. در بیانیه‌ای که ظاهراً در گروه تلگرامی sango coin منتشر شده است، تیم تبلیغ‌کننده این توکن مدعی شد که شرایط فعلی بازار این تصمیم را ضروری کرده است.
 

علاوه بر تأخیر در لیست شدن، تیم CAR گفت که باز کردن برنامه‌ریزی شده تا ۵ درصد از سبد سهام دارندگان سانگو نیز به تعویق افتاده است. با توجه به اطلاعات موجود در وب سایت رسمی Sango، جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) امیدوار بود که این سکه را قبل از پایان سال ۲۰۲۲ لیست کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید