تاریخ: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مارک ماس معتقد است بیت کوین دوام می‌آورد

به گفته مارک ماس، مدیر عامل Market Disruptor، پس از فروپاشی FTX، مقررات قابل توجهی به صنعت ارزهای دیجیتال در حال اجرا است. او معتقد است که روند صعودی ارزهای دیجیتال در آینده احتمالاً اتفاق نخواهد افتاد. با این حال، ماس می‌گوید که بیت کوین همچنان به تقاضای خود ادامه می‌دهد، زیرا در حال حل […]

به گفته مارک ماس، مدیر عامل Market Disruptor، پس از فروپاشی FTX، مقررات قابل توجهی به صنعت ارزهای دیجیتال در حال اجرا است. او معتقد است که روند صعودی ارزهای دیجیتال در آینده احتمالاً اتفاق نخواهد افتاد. با این حال، ماس می‌گوید که بیت کوین همچنان به تقاضای خود ادامه می‌دهد، زیرا در حال حل مشکلی است که از روز اول بشریت را آزار می‌دهد.
 
مدیر عامل Market Disruptor تغییر مقررات را در پی سقوط FTX پیش بینی می‌کند
در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲، مارک ماس، مدیر عامل Market Disruptor، با میشل مکوری، مجری اصلی کیتکو نیوز و سردبیر این شرکت، در مورد صنعت ارزهای دیجیتال و بیت کوین (BTC) صحبت کرد. ماس معتقد است که سقوط اخیر FTX مقررات را تسریع کرده است و او فکر می‌کند که بیشتر دارایی‌های ارزهای دیجیتال در آینده به عنوان اوراق بهادار تنظیم می‌شوند. به عنوان مثال، اتهامات اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه سم بنکمن فراید، بنیانگذار FTX، توکن صرافی FTX، به نام FTT را به عنوان یک اوراق بهادار تعریف می‌کند.
 

برای ارائه یک مثال خاص دیگر، دادگاه نیوهمپشایر نیز در شکایت علیه LBRY از SEC حمایت کرد و LBRY گفت که زبان مورد استفاده برای تأثیرگذاری بر تصمیم دادگاه یک سابقه فوق‌العاده خطرناک ایجاد می‌کند. ماس به ماکوری گفت که در نظر گرفتن بیشتر توکن‌های کریپتویی به عنوان اوراق بهادار، احتمالاً پروژه‌ها را مجبور می‌کند تا اطلاعات کاملی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید