تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مارک کوبان تحت پیگرد قانونی است

قاضی دادگاه ایالات متحده، Lisette M Reid، درخواست کوبان برای به تاخیر انداختن استیضاح را رد کرد و تصریح کرد که استیضاح کامل وی در ۲ فوریه در دالاس تگزاس انجام خواهد شد.   مارک کوبان به خاطر تبلیغ وویجر مورد بازجویی قرار می‌گیرد مارک کوبان، مالک دالاس ماوریکس، قرار است ماه آینده به عنوان […]

قاضی دادگاه ایالات متحده، Lisette M Reid، درخواست کوبان برای به تاخیر انداختن استیضاح را رد کرد و تصریح کرد که استیضاح کامل وی در ۲ فوریه در دالاس تگزاس انجام خواهد شد.
 
مارک کوبان به خاطر تبلیغ وویجر مورد بازجویی قرار می‌گیرد
مارک کوبان، مالک دالاس ماوریکس، قرار است ماه آینده به عنوان بخشی از دفاع در برابر یک طرح دعوی حقوقی پیشنهادی مبنی بر اینکه او یک طرح پانزی را ترویج کرده است، در قالب وویجر دیجیتال که اکنون ورشکسته شده است، دادگاهی شود.
 

به عنوان بخشی از دفاع، دو کارمند دالاس ماوریکس نیز قبل از ۲۳ فوریه برکنار خواهند شد. علاوه بر این، قاضی اظهار داشت که سه شاکی که در این دعوی هستند، پیرس رابرتسون، ریچل گلد و سنفورد گلد، تا قبل از پایان این ماه عزل خواهند شد.

 

وکیل شاکیان در بیانیه‌ای نسبتاً تند به نشریه اخبار حقوقی Law360 در تاریخ ۹ ژانویه، شور و شوق خود را نسبت به قاضی ابراز کردند که تلاش‌های مارک کوبان برای ماندن و به تأخیر انداختن کشف را رد می‌کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید