تاریخ: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

مالیات بر استخراج ارزهای دیجیتال در بوئنوس آیرس

استان بوئنوس آیرس در آرژانتین در سال ۲۰۲۳ مالیات بر استخراج و احتمالاً سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال را آغاز خواهد کرد. یک پیشنهاد جدید قانون مالیات را اصلاح می‌کند تا استخراج رمزارز را به عنوان یک فعالیت مشمول مالیات معرفی کند که ۴ درصد از درآمد محاسبه شده از طریق این عملیات اعمال می‌شود. با این […]

استان بوئنوس آیرس در آرژانتین در سال ۲۰۲۳ مالیات بر استخراج و احتمالاً سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال را آغاز خواهد کرد. یک پیشنهاد جدید قانون مالیات را اصلاح می‌کند تا استخراج رمزارز را به عنوان یک فعالیت مشمول مالیات معرفی کند که ۴ درصد از درآمد محاسبه شده از طریق این عملیات اعمال می‌شود. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا شرط‌بندی مشمول مالیات می‌شود یا خیر.
 
بوئنوس آیرس استخراج ارزهای دیجیتال را به عنوان فعالیت مشمول مالیات اضافه می‌کند
استان بوئنوس آیرس در آرژانتین پروژه‌ای را برای اضافه کردن استخراج ارز دیجیتال به عنوان یک فعالیت مشمول مالیات برای سال آینده تصویب کرد. سندی که توسط فرماندار استان الکس کیسیلوف ارائه شده است، نشان می‌دهد فعالیتی که رسماً به عنوان خدمات پردازش و اعتبارسنجی برای دارایی‌های کریپتویی و یا تراکنش‌های ارزهای دیجیتال (دارایی‌های کریپتویی و یا استخراج ارزهای دیجیتال) توصیف شده است، به یک مالیات ۴ درصدی نیاز دارد.
 

مالیات‌ها به دولت استان پرداخت می‌شود و به هیچ مالیات دیگری که توسط دولت ملی آرژانتین تعیین می‌شود، مرتبط نخواهد بود. این سند همچنین تصریح می‌کند که این مالیات تنها زمانی اعمال می‌شود که سخت‌افزار مورد استفاده برای استقرار این فعالیت در حوزه قضایی استان واقع شده باشد.

 

این رژیم مالیاتی از ژانویه اعمال خواهد شد، اما هنوز برخی از عناصر در مورد اجرای این مالیات جدید تعریف نشده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید