تاریخ: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مایکرواستراتژی بیت کوین بیشتری می‌خرد

Microstrategy در حال حاضر تقریباً ۱۳۲,۵۰۰ بیت کوین را پس از آخرین خریدهای خود در اختیار دارد. مایکل سیلور، بنیانگذار Microstrategy، گفت که امسال بزرگترین ارز دیجیتال جهان به عنوان دارایی دیجیتال درجه سازمانی ظاهر شده است.   مابکرواستراتژی بیت کوین بیشتری به دست می‌آورد شرکت Microstrategy که در فهرست نزدک قرار دارد، روز چهارشنبه […]

Microstrategy در حال حاضر تقریباً ۱۳۲,۵۰۰ بیت کوین را پس از آخرین خریدهای خود در اختیار دارد. مایکل سیلور، بنیانگذار Microstrategy، گفت که امسال بزرگترین ارز دیجیتال جهان به عنوان دارایی دیجیتال درجه سازمانی ظاهر شده است.
 
مابکرواستراتژی بیت کوین بیشتری به دست می‌آورد
شرکت Microstrategy که در فهرست نزدک قرار دارد، روز چهارشنبه اعلام کرد که بیت کوین بیشتری را برای خزانه شرکت خود خریداری کرده است.
 
مایکل سیلور، موسس و رئیس اجرایی شرکت، چهارشنبه در توییتی نوشت:
Microstrategy دارایی بیت کوین خود را تا ۲۵۰۰ BTC افزایش داده است. تا تاریخ ۱۲/۲۷/۲۲ Microstrategy دارای ۱۳۲,۵۰۰ بیت کوین است که به قیمت ۴.۰۳ میلیارد دلار با قیمت متوسط ۳۰,۳۹۷ دلار به ازای هر بیت کوین به دست آمده است.
 

Microstrategy در پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصریح کرد که ۲۵۰۰ سکه بین ۱ نوامبر و ۲۴ دسامبر توسط شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن، Macrostrategy، خریداری شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید