تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مایکل بری درباره افزایش تورم هشدار می‌دهد

مایکل بری، مدیر صندوق تامینی که به دلیل پیش‌بینی بحران مالی سال ۲۰۰۸ شهرت دارد، می‌گوید که تورم در ایالات متحده به اوج خود رسیده است اما یک جهش تورم دیگر وجود خواهد داشت. او انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده با هر تعریفی که بگوییم هم در رکود باشد.   پیش بینی‌های اقتصادی ۲۰۲۳ […]

مایکل بری، مدیر صندوق تامینی که به دلیل پیش‌بینی بحران مالی سال ۲۰۰۸ شهرت دارد، می‌گوید که تورم در ایالات متحده به اوج خود رسیده است اما یک جهش تورم دیگر وجود خواهد داشت. او انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده با هر تعریفی که بگوییم هم در رکود باشد.
 
پیش بینی‌های اقتصادی ۲۰۲۳ مایکل بری
مایکل بری، سرمایه‌گذار معروف و بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Scion Asset Management، پیش‌بینی‌های اقتصادی خود در سال ۲۰۲۳ را به اشتراک گذاشته است. بری بیشتر به این دلیل شناخته شده است که اولین سرمایه‌گذاری است که بحران وام مسکن در ایالات متحده را بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ پیش‌بینی کرده و از آن سود برده است. فیلمی که با بازی کریستین بیل ساخته شد.
 
بری یکشنبه در توییتی نوشت:
تورم به اوج خود رسید. اما این آخرین اوج این چرخه نیست.
 
او ادامه داد:
به احتمال زیاد شاهد کاهش CPI و رکود در ایالات متحده با هر تعریفی خواهیم بود. فدرال رزرو نرخ را کاهش خواهد داد و دولت را تحریک خواهد کرد و یک جهش تورمی دیگر خواهیم داشت.
 
بسیاری از افراد در توییتر با بری موافق بودند. وکیل جان ای دیتون در توییتی نوشت:
من معتقدم این درست است.
 
پیتر سنت اونگه اقتصاددان نوشت:
بچه‌های باهوش موافقند، تورم پایین گذرا خواهد بود، سپس فدرال رزرو دستگاه‌های چاپ پول را به کار می‌اندازد و دوباره این کار را انجام می‌دهد.
 
کارل مرکس، متخصص سرمایه‌گذاری، اظهار داشت:
مایکل بری نکته جالبی را گفت، تورم معمولاً موجی است و به ندرت یک موج وجود دارد برای اثباتش به نمودار CPI دهه ۱۹۷۰ نگاه کنید.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید