تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

مجموعه NFT دونالد ترامپ در یک روز فروخته شد

علی‌رغم زمان‌بندی ظاهراً ضعیف او در بازار، مجموعه‌ای از کارت‌های بیسبال دیجیتالی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده که اخیراً راه‌اندازی شده بود، ظرف ۲۴ ساعت پس از انتشار به فروش رسید. جامعه کریپتو به سرگرمی واکنش نشان داده است، به ویژه با توجه به اظهارات قبلی ترامپ که کریپتو را یک کلاهبرداری توصیف می‌کرد. […]

علی‌رغم زمان‌بندی ظاهراً ضعیف او در بازار، مجموعه‌ای از کارت‌های بیسبال دیجیتالی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده که اخیراً راه‌اندازی شده بود، ظرف ۲۴ ساعت پس از انتشار به فروش رسید. جامعه کریپتو به سرگرمی واکنش نشان داده است، به ویژه با توجه به اظهارات قبلی ترامپ که کریپتو را یک کلاهبرداری توصیف می‌کرد.
 
ترامپ مجموعه NFT دارد؟
همانطور که گزارش دادیم، کارت‌های ترامپ بخش‌هایی از زندگی و حرفه او را نشان می‌دهد. کلکسیون‌ها او را در لباس‌ها و مکان‌های مختلف، از لباس‌های گاوچران گرفته تا لباس فضانوردی و راننده‌های اتومبیل‌رانی نشان می‌دادند.
 
صفحه سرمایه‌گذاری تصریح کرد:
کارت‌های تجاری دیجیتال ترامپ (NFT) به عنوان اقلام کلکسیونی فقط برای لذت فردی در نظر گرفته شده‌اند، نه برای وسایل سرمایه‌گذاری.
 

این مجموعه شامل ۲۵۳۳ NFT بود که در مجموع هر کدام به قیمت ۹۹ دلار فروخته شد، به این معنی که فروش بیش از ۲۵۰،۰۰۰ دلار سود داشت. هر NFT خریداری شده، خریداران را وارد قرعه‌کشی‌هایی می‌کرد که شانس برنده شدن جوایز مختلف از جمله ملاقات ۲۰ دقیقه‌ای با ترامپ، یک تماس تلفنی، یک بازی گلف، یا امضای وی را داشتند.

 

در همین حال، خریداران ۴۵ NFT جداگانه یک بلیط تضمینی برای یک شام گالای ۲۰۰۰ نفری با رئیس جمهور سابق دریافت کردند. هر NFT می‌تواند با پول نقد، ETH یا WETH خریداری شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید