تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

محبوبیت کریپتو در شیلی در سال ۲۰۲۲ افزایش می‌یابد

بر اساس نظرسنجی شرکت مشاوره جهانی Bain & Company، محبوبیت ارزهای دیجیتال در شیلی افزایش یافت. این نظرسنجی نشان داد که رمزارزها به عنوان سومین دارایی محبوب سرمایه‌گذاری در میان مردم شیلی، تنها پس از صندوق‌های سرمایه‌گذاری که محبوب‌ترین گزینه سرمایه‌گذاری بودند و املاک و مستغلات که در رتبه دوم قرار دارند، رتبه‌بندی می‌شوند.   […]

بر اساس نظرسنجی شرکت مشاوره جهانی Bain & Company، محبوبیت ارزهای دیجیتال در شیلی افزایش یافت. این نظرسنجی نشان داد که رمزارزها به عنوان سومین دارایی محبوب سرمایه‌گذاری در میان مردم شیلی، تنها پس از صندوق‌های سرمایه‌گذاری که محبوب‌ترین گزینه سرمایه‌گذاری بودند و املاک و مستغلات که در رتبه دوم قرار دارند، رتبه‌بندی می‌شوند.
 
افزایش محبوبیت ارز دیجیتال به عنوان گزینه سرمایه‌گذاری در شیلی در سال ۲۰۲۲
کشورهای لاتام که تحت تاثیر کاهش ارزش بالا و نرخ تورم قرار گرفته اند، شروع به روی آوردن به ارزهای دیجیتال به عنوان یک گزینه سرمایه‌گذاری کرده اند. در شیلی که در میان پنج کشور با بدترین تورم در منطقه است، کریپتو به یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری در میان همه گزینه‌های موجود در بازار تبدیل شده است.
 

این یافته‌ها از یک نظرسنجی توسط Bain & Company، یک شرکت مشاوره جهانی مستقر در بوستون است که در مورد جالب‌ترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور در طول سال ۲۰۲۲ پرس و جو کرد. در سال ۲۰۲۲، این شرکت آن را در رتبه سوم در بین همه گزینه‌ها قرار داد.

 

صندوق‌های سرمایه‌گذاری در این نظرسنجی جایگاه اول را به خود اختصاص دادند و ۳۶ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی این را به عنوان اولین گزینه سرمایه‌گذاری خود انتخاب کردند. ۲۴ درصد از افراد شرکت‌کننده در نظرسنجی پاسخ دادند که در املاک سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید