تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

محدودیت ۱۰۰,۰۰۰ دلاری شریک بانکی بایننس

مشتریان یکی از بانک‌هایی که عملیات فیات را با بایننس تسهیل می‌کند، نمی‌توانند از طریق انتقال SWIFT کمتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار ارز دیجیتال معامله کنند. حداقل تراکنش، با هدف کاهش قرار گرفتن در معرض دارایی‌های دیجیتال، در ماه فوریه توسط این موسسه مالی معرفی می‌شود.   بانکی که با بایننس کار می‌کند، حداقل تراکنش ۱۰۰,۰۰۰ […]

مشتریان یکی از بانک‌هایی که عملیات فیات را با بایننس تسهیل می‌کند، نمی‌توانند از طریق انتقال SWIFT کمتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار ارز دیجیتال معامله کنند. حداقل تراکنش، با هدف کاهش قرار گرفتن در معرض دارایی‌های دیجیتال، در ماه فوریه توسط این موسسه مالی معرفی می‌شود.
 
بانکی که با بایننس کار می‌کند، حداقل تراکنش ۱۰۰,۰۰۰ دلاری را برای معامله‌گران کریپتو تعیین می‌کند
بانکی که به برخی از مشتریان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، Binance خدمات ارائه می‌دهد، از روز اول فوریه فقط تراکنش‌های بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار را پردازش می‌کند. حداقل جدید به عنوان بخشی از تصمیم وام‌دهنده برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض بازارهای دارایی دیجیتال اعمال خواهد شد.
 
بایننس گفت:
یکی از شرکای بانکی فیات ما، Signature Bank، گفته است که از ۱ فوریه ۲۰۲۳ دیگر از هیچ یک از مشتریان صرافی با خرید و فروش مبالغ کمتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار پشتیبانی نخواهد کرد.
 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 
بایننس در بیانیه‌ای که روز شنبه با بلومبرگ به اشتراک گذاشته شد، گفت:
در نتیجه، برخی از کاربران ممکن است نتوانند از نقل و انتقالات بانکی سوئیفت برای خرید یا فروش ارز دیجیتال با یا به دلار برای مبالغ کمتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار استفاده کنند.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید