تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

مدیر سابق مهندسی FTX تحت نظارت مجریان قانون است

بر اساس گزارشی به نقل از افراد آشنا با این موضوع، مقامات مجری قانون ایالات متحده در حال بررسی دقیق نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX هستند. گزارش دیگری که در ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ منتشر شد، جزئیاتی را بیان می‌کند که سینگ با دادستان‌های فدرال در یک جلسه پیشنهادی ادعایی که در دفتر دادستان ایالات […]

بر اساس گزارشی به نقل از افراد آشنا با این موضوع، مقامات مجری قانون ایالات متحده در حال بررسی دقیق نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX هستند. گزارش دیگری که در ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ منتشر شد، جزئیاتی را بیان می‌کند که سینگ با دادستان‌های فدرال در یک جلسه پیشنهادی ادعایی که در دفتر دادستان ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک برگزار شد، ملاقات کرد. علاوه بر این، دادستان‌های فدرال فاش کرده اند که تحقیقات در مورد کلاهبرداری ادعایی در FTX توسط سم بنکمن فراید به قدری گسترده است که دفتر دادستانی در ناحیه جنوبی نیویورک می‌تواند تمام منابع خود را تمام کند.
 
نیشاد سینگ، مدیر سابق FTX تحت بازجویی دادستان‌های SDNY است
شش روز پیش، گزارشی به تفصیل نشان داد که نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX، در رادار مقامات اجرای قانون ایالات متحده از ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) قرار دارد. این اطلاعات توسط افراد آشنا با موضوع فاش شده است و فعالیت‌های سینگ اخیراً ناشناخته بوده است.
 

آنچه در مورد مدیر مهندسی سابق FTX شناخته شده است، این است که او از سال ۲۰۲۰ به نامزدهای سیاسی دموکرات ۹.۳ میلیون دلار کمک کرده است. گفته می‌شود که سینگ کدهای پلتفرم FTX را به مجریان قانون داده است و در جزئیات اسناد ورشکستگی کمک کرده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید