تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مردی به سرقت بیت کوین دولت ایالات متحده اعتراف کرد

مردی از اوهایو به سرقت بیش از ۷۱۲ بیت کوین که توسط دولت ایالات متحده در یک پرونده جنایی دیگر توقیف شده بود، اعتراف کرد. او موافقت کرده است که مقداری بیت کوین، اتر و دوج کوین را به عنوان بخشی از درخواست خود تحویل دهد. وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) گفت با توجه به […]

مردی از اوهایو به سرقت بیش از ۷۱۲ بیت کوین که توسط دولت ایالات متحده در یک پرونده جنایی دیگر توقیف شده بود، اعتراف کرد. او موافقت کرده است که مقداری بیت کوین، اتر و دوج کوین را به عنوان بخشی از درخواست خود تحویل دهد. وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) گفت با توجه به افزایش قیمت‌های بازار، ارزش کل این ارزها بیش از ۱۲ میلیون دلار است.
 
مرد آمریکایی بیت کوین توقیف شده را به سرقت برد
وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) روز جمعه اعلام کرد که گری جیمز هارمون، مرد ۳۱ ساله‌ای از اوهایو، به سرقت غیرقانونی بیت کوینی که توسط دولت فدرال در پرونده جنایی در حال انتظار برادرش توقیف شده بود، اعتراف کرده است.
 
وزارت دادگستری توضیح داد:
هارمون به دلیل گرفتن غیرقانونی بیش از ۷۱۲ بیت کوین که توسط مجریان قانون ضبط شده بود و در تعقیب کیفری در انتظار لری هارمون ضبط شده بود، به کلاهبرداری و ممانعت از اجرای عدالت اعتراف کرد.
 

به عنوان بخشی از درخواست خود، گری هارمون موافقت کرد که ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های حاصل از درآمدهای کلاهبرداری شده، از جمله بیش از ۶۴۷.۴۱ بیت کوین (BTC)، ۲.۱۴ اتریوم (ETH) و ۱۷,۴۰۴,۴۰۰.۶۴ dogecoin را تحویل دهد. با توجه به افزایش قیمت‌های بازار، ارزش کل این دارایی به بیش از ۱۲ میلیون دلار می‌رسد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید