تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

مسدودی بیش از ۷۵ حساب مرتبط با کریپتو در ونزوئلا

بانک‌های ونزوئلا شروع به بررسی حساب‌های مشتریانی کرده‌اند که با معاملات ارزهای دیجیتال مرتبط هستند که عمدتاً به فعالیت‌های تراکنش‌های همتا به همتا (P2P) مربوط می‌شود. طبق گفته Legalrocks، یک شرکت حقوقی مبتنی بر کریپتو و بلاکچین در ونزوئلا، بیش از ۷۵ حساب توسط بانک‌های خصوصی ونزوئلا به دلیل تسهیل تبدیل ارزهای دیجیتال به فیات […]

بانک‌های ونزوئلا شروع به بررسی حساب‌های مشتریانی کرده‌اند که با معاملات ارزهای دیجیتال مرتبط هستند که عمدتاً به فعالیت‌های تراکنش‌های همتا به همتا (P2P) مربوط می‌شود. طبق گفته Legalrocks، یک شرکت حقوقی مبتنی بر کریپتو و بلاکچین در ونزوئلا، بیش از ۷۵ حساب توسط بانک‌های خصوصی ونزوئلا به دلیل تسهیل تبدیل ارزهای دیجیتال به فیات و فیات به کریپتو از پایان سال ۲۰۲۱ مسدود شده‌اند.
 
بانک‌های ونزوئلا حساب‌های مرتبط با رمزارز را تعلیق می‌کنند
بانک‌های ونزوئلا در حال افزایش هوشیاری در مورد حساب‌هایی هستند که معمولاً با تراکنش‌های ارزهای دیجیتال مرتبط هستند. بر اساس یک پست منتشر شده توسط Legalrocks، یک شرکت حقوقی ونزوئلایی که بر روی ارزهای دیجیتال و بلاکچین متمرکز است، بیش از ۷۵ مورد از حساب‌هایی که به حالت تعلیق درآمده یا در دست بررسی هستند، از پایان سال ۲۰۲۱ به ثبت رسیده است.
 

آنا اوجدا، مدیر عامل Legalrocks، بیان می‌کند که استفاده از این حساب‌ها برای دریافت ارز فیات برای فروش یا مبادله ارز دیجیتال نباید دلیل موجهی برای مسدود کردن آن‌ها در نظر گرفته شود. با این حال، وی تصریح می‌کند که در صورت وجود نشانه‌های کافی مبنی بر ارتباط وجوه استفاده شده در این معاملات با فعالیت‌های غیرقانونی یا مجرمانه، این تغییر می‌کند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در ونزوئلا

 

به همین ترتیب، تراکنش‌هایی که از طریق صرافی‌های ارزهای دیجیتال مجاز نیستند توسط Sunacrip، نظارت ملی برای دارایی‌های کریپتویی، نیز می‌توانند توسط مقامات مالی مشکوک تلقی شوند و تحقیقات را توجیه کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید