تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مشکلات مالی در اوایل ۲۰۱۸ بر Alameda تأثیر گذاشت

قبل از سقوط FTX، فرض بر این بود که Alameda Research یکی از شرکت‌های تجاری کمّی برتر و بازارساز در صنعت است. با این حال، بسیاری از این تصور ممکن است ظاهری بوده باشد، زیرا گزارش اخیر جزئیاتی را نشان می‌دهد که آلامدا در اوایل سال ۲۰۱۸ از مشکلات مالی رنج می‌برد. افراد آشنا به […]

قبل از سقوط FTX، فرض بر این بود که Alameda Research یکی از شرکت‌های تجاری کمّی برتر و بازارساز در صنعت است. با این حال، بسیاری از این تصور ممکن است ظاهری بوده باشد، زیرا گزارش اخیر جزئیاتی را نشان می‌دهد که آلامدا در اوایل سال ۲۰۱۸ از مشکلات مالی رنج می‌برد. افراد آشنا به این موضوع گفتند که Alameda در آن زمان پول خود را از دست داده بود و ضرر زیادی از یک معامله شکست خورده xrp دریافت کرد که دارایی‌های شرکت را بیش از دو سوم کاهش داد.
 
نمای Alameda Research به عنوان یک شرکت بازرگانی کمی ارزهای دیجیتال با آشکار شدن مشکلات مالی اولیه از بین می‌رود
طبق گزارشی که وال استریت ژورنال (WSJ) منتشر کرده است، Alameda Research سم بنکمن فراید (SBF) مبالغ زیادی را در اوایل سال ۲۰۱۸ از دست داده است. Alameda Research یک شرکت تجاری کمی بود که به طور رسمی در سپتامبر ۲۰۱۷ با Tara Mac Aulay راه‌اندازی شد.
 

قبل از راه‌اندازی Alameda، سم بنکمن فراید برای جین استریت کار می‌کرد و تا زمانی که سمت خود را به‌عنوان مدیر توسعه در Centre for Effective Altruism آغاز کرد، صندوق‌های قابل معامله در بورس بین‌المللی (ETF) را معامله می‌کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید