تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مشکلات کیف پول السالوادور، Chivo

یک برنامه‌نویس کیف پول Chivo در مورد مشکلات مختلفی که کیف پول ارزهای دیجیتال پرچمدار السالوادور در مراحل اولیه خود با آن مواجه بود صحبت کرد. شان اورتون که مدعی است برای کمک به رسیدگی به این مسائل استخدام شده است، در مورد سرقت شناسه، مشکلات پولشویی و مسائل فنی که در حین کار با […]

یک برنامه‌نویس کیف پول Chivo در مورد مشکلات مختلفی که کیف پول ارزهای دیجیتال پرچمدار السالوادور در مراحل اولیه خود با آن مواجه بود صحبت کرد. شان اورتون که مدعی است برای کمک به رسیدگی به این مسائل استخدام شده است، در مورد سرقت شناسه، مشکلات پولشویی و مسائل فنی که در حین کار با تیم Chivo مشاهده کرده صحبت کرده است.
 
مشکلات کیف پول Chivo از بین رفت
Shaun Overton، توسعه‌دهنده‌ای که ظاهراً بخشی از تیم Chivo Wallet بوده است، در مورد مشکلات مختلفی صحبت کرده است که کیف پول ارزهای دیجیتال پرچمدار ایجاد شده توسط دولت برای رایج کردن استفاده از بیت کوین به عنوان پول قانونی در کشور در مراحل اولیه خود با آن مواجه شده است. اظهارات ارائه شده توسط Overton بخشی از یک اختلاف حقوقی بین Accruvia، توسعه‌دهنده نرم‌افزار و Athena Bitcoin، شرکتی که مسئول توسعه و راه‌اندازی کیف پول Chivo است، که در ماه فوریه توسط Alphapoint جایگزین شد، است.
 

به گزارش سایت خبری محلی ال فارو، اورتون توسط تیم چیوو برای مدیریت مشکلات پس از راه‌اندازی این پروژه که پر از مشکل بود، آورده شد. یکی از اولین مشکلات مربوط به اجرای رویه‌های KYC (مشتری خود را بشناسید) بود که به هر کسی اجازه می‌داد با یک آدرس IP السالوادور و یک سند شناسه السالوادوری حساب بسازد.

 
این منجر به یک سری دزدی شناسه شد که منجر به کلاهبرداری شد زیرا برنامه برای ثبت نام‌های جدید پاداش ۳۰ دلاری ارائه می‌داد. اورتون اظهار داشت:
ما هرگز میزان دقیق کلاهبرداری را مشخص نکردیم، اما تخمین زدیم که ۱۰ تا ۲۰ درصد کاربران ثبت نام شده کلاهبردار بوده اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید