تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸

مشکلات NFTهای مرتبط با FTX

روز چهارشنبه، حامیان توکن غیرمثلی (NFT) متوجه شدند که داده‌های NFT میزبانی شده در پلتفرم FTX US مشکل‌دار شدند و اکنون پیوندها به وب سایت FTX اشاره می‌کنند. مجموعه‌های خاصی که از طریق پلتفرم FTX US NFT بر روی بلاکچین Solana ساخته شده‌اند، تصاویر NFT را نشان نمی‌دهند و فهرست‌های بازار در بازار Coachella NFT […]

روز چهارشنبه، حامیان توکن غیرمثلی (NFT) متوجه شدند که داده‌های NFT میزبانی شده در پلتفرم FTX US مشکل‌دار شدند و اکنون پیوندها به وب سایت FTX اشاره می‌کنند. مجموعه‌های خاصی که از طریق پلتفرم FTX US NFT بر روی بلاکچین Solana ساخته شده‌اند، تصاویر NFT را نشان نمی‌دهند و فهرست‌های بازار در بازار Coachella NFT ناپدید شده‌اند.
 
مشکلات NFTهای مرتبط با صرافی FTX
این هفته صاحبان NFT‌های میزبانی شده FTX ایالات متحده متوجه شدند که دیگر نمی‌توانند تصاویر یا انیمیشن‌های NFT خود را ببینند، زیرا NFTهایی که از FTX US مشتق شده اند به متادیتاهای مشکل‌دار اشاره می‌کنند. تعدادی از حامیان کریپتو و NFT این مشکل را روز چهارشنبه کشف کردند.
 
حساب توییتر jac0xb.sol روز چهارشنبه نوشت:
FTX میزبان همه NFT‌هایی بود که بر روی پلتفرم خود با استفاده از Web2 API ساخته شده بودند و اکنون همه آن NFT‌ها ابرداده‌ها را شکسته‌اند و پیوندها به یک وب‌سایت بازسازی می‌روند.
 
Jac0xb.sol افزود:
مجموعه‌ها همچنان متادیتاها را در سرویس‌های وب آمازون میزبانی می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید