تاریخ: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹
1

مصادره ۳.۵ میلیارد دلار از صرافی سقوط کرده FTX

کمیسیون اوراق بهادار باهاما فاش کرده است که دارایی‌های دیجیتالی به ارزش بیش از ۳.۵ میلیارد دلار را از صرافی سقوط کرده FTX توقیف کرده است. رگولاتور توضیح داد که ارزهای دیجیتال برای حفظ امنیت به کیف پول‌های آن منتقل شده اند و به صورت موقت توسط کمیسیون نگهداری می‌شوند.   رگولاتور باهاما ارزهای دیجیتال […]

کمیسیون اوراق بهادار باهاما فاش کرده است که دارایی‌های دیجیتالی به ارزش بیش از ۳.۵ میلیارد دلار را از صرافی سقوط کرده FTX توقیف کرده است. رگولاتور توضیح داد که ارزهای دیجیتال برای حفظ امنیت به کیف پول‌های آن منتقل شده اند و به صورت موقت توسط کمیسیون نگهداری می‌شوند.
 
رگولاتور باهاما ارزهای دیجیتال FTX را توقیف کرد
کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) پنجشنبه اعلام کرد که حکم دادگاهی را برای انتقال دارایی‌های دیجیتال متعلق به، یا تحت نظارت یا کنترل FTX Digital Markets Ltd (FTXDM) به کیف پول‌های امن خود دریافت کرده است. FTX Digital Markets زیرمجموعه باهامایی Sam Bankman-Fried’s FTX Trading Ltd است که مالک و اداره‌کننده پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال FTX.com بود.
 
تنظیم کننده نوشت که در ۱۲ نوامبر:
کمیسیون اقدام به هدایت انتقال کلیه دارایی‌های دیجیتال تحت نظارت یا کنترل FTXDM به ارزش بیش از ۳.۵ میلیارد دلار، بر اساس قیمت بازار در زمان انتقال، به کیف پول‌های دیجیتالی تحت کنترل کمیسیون کرد.
 

این کمیسیون افزود که از اختیارات خود به عنوان تنظیم‌کننده که تحت اقتدار حکم صادر شده توسط دادگاه عالی باهاما عمل می‌کند استفاده می‌کند. تنظیم کننده تاکید کرد که این فرآیند شامل ایجاد هیچ توکن اضافی نیست.

 

ارزهای دیجیتال توقیف شده به طور موقت توسط کمیسیون نگهداری می‌شوند، تا زمانی که دادگاه عالی باهاما به کمیسیون دستور دهد که آنها را به مشتریان و طلبکارانی که مالک آنها هستند، یا به (JPLs) Joint Provisional Liquidator تحویل دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید