تاریخ: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

مطمئناً خانواده SBF هم از FTX سود برده اند

بر اساس گزارش‌های متعدد، والدین سم بنکمن فراید، یکی از بنیانگذاران FTX، به دلیل درگیری گزارش شده آنها با عملیات تجاری پسرشان مورد بررسی قرار می‌گیرند. جوزف بنکمن و باربارا فراید، دو استاد دانشگاه استنفورد به هیچ‌گونه تخلف متهم نشده‌اند، اما جان جی ری سوم، مدیر عامل فعلی FTX، اخیراً به اعضای کنگره ایالات متحده […]

بر اساس گزارش‌های متعدد، والدین سم بنکمن فراید، یکی از بنیانگذاران FTX، به دلیل درگیری گزارش شده آنها با عملیات تجاری پسرشان مورد بررسی قرار می‌گیرند. جوزف بنکمن و باربارا فراید، دو استاد دانشگاه استنفورد به هیچ‌گونه تخلف متهم نشده‌اند، اما جان جی ری سوم، مدیر عامل فعلی FTX، اخیراً به اعضای کنگره ایالات متحده گفت که جوزف بنکمن و خانواده مطمئناً مبالغی را از FTX دریافت کرده‌اند.
 
والدین SBF در مورد روابط ادعایی خود با عملیات FTX مورد بررسی قرار می‌گیرند
روز شنبه، گزارشی از رویترز توضیح داد که سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX احتمالاً به درخواست استرداد ایالات متحده تسلیم خواهد شد، زیرا در ابتدا گزارش شد که SBF با استرداد به ایالات متحده مبارزه خواهد کرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که والدین SBF که بنا به گزارش‌ها در باهاما هستند و از پسرشان حمایت می‌کنند، در مورد میزان مشارکت آنها در عملیات FTX مورد بررسی قرار می‌گیرند.
 

هنگامی که در مقابل کنگره ایالات متحده در مورد سقوط FTX صحبت شد، از مدیر عامل فعلی FTX، جان جی ری سوم، در مورد والدین SBF و اینکه آیا جوزف بنکمن کارمند بود یا نه سؤال شد. مدیرعامل جدید و رئیس تجدید ساختار FTX گفت خانواده وی مطمئناً مبالغی دریافت کردند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید